lekarz Amro Alsharabilekarz Amro Alsharabi - zdjęcie profilowe

lekarz Amro Alsharabi

Chirurg naczyniowy

bsolwent Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Wieloletni pracownik Kliniki Chirurgii Naczyniowej w Ośrodku Uniwersyteckim na stanowisku starszego asystenta, gdzie ukończył szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie chirurgii ogólnej i chirurgii naczyniowej uzyskując tytuł specjalisty w powyższych dziedzinach.

Na co dzień pracujący w renomowanej Klinice Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej (Państwowy Instytut Medyczny) MSWiA przy ul. Wołoskiej.

Jako stypendysta Studium Doktoranckiego ukończył studia doktoranckie Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Prowadził zajęcia dla studentów i pracę naukową w ramach pracy doktorskiej.

Autor i współautor publikacji naukowych w czasopismach polskich i zagranicznych dotyczących chorób naczyniowych. Nieustannie poszerza swoją wiedzę i doświadczenie oraz podnosi swoje kwalifikacje poprzez udział w krajowych i międzynarodowych kongresach naukowych.

W codziennej pracy skupia swoją uwagę na leczeniu operacyjnym chorób tętnic w tym chirurgia aorty i tętnic obwodowych. Oprócz chirurgicznego leczenia prowadzi diagnostykę i leczenie zachowawcze chorób tętnic i żył.

Wykonuje otwarte i wewnątrznaczyniowe operacje aorty, tętnic szyjnych i tętnic obwodowych.
Posiada doświadczenie w konsultowaniu pacjentów z chorobami naczyń w państwowych poradniach chirurgii naczyniowej.

Jestem niezmiernie zadowolona z mojej wizyty u Dr Amro Alsharabi. Chirurg nie tylko okazał się być doskonałym fachowcem, ale również był niezwykle życzliwy i cierpliwy, wyjaśniając każdy etap mojego leczenia w sposób, który był zrozumiały dla mnie. Jego profesjonalizm i empatia sprawiły, iż czułam się komfortowo i pewnie przez cały proces. Gorąco polecam tego chirurga każdemu, kto szuka wysokiej jakości opieki medycznej.