lekarz Marcin Malkalekarz Marcin Malka - zdjęcie profilowe

lekarz Marcin Malka

Chirurg ogólny

Liczba opinii: 1
Średnia ocen:5,0/5
Opinie:1
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0
Dodaj opinię

O mnie

Absolwent II Wydziału lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie w 2002r. W 2004r. rozpoczyna specjalizację z chirurgii ogólnej. Nieco później, zostaje ...

Absolwent II Wydziału lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie w 2002r. W 2004r. rozpoczyna specjalizację z chirurgii ogólnej. Nieco później, zostaje pracownikiem Kliniki Chirurgii Naczyniowej Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego. Tam styka się na co dzień z problemem owrzodzeń stóp u cukrzyków. Zdobywa niezbędną wiedzę na temat diagnostyki niedokrwienia kończyn i technik rewaskularyzacji.

Zainteresowany tematyką Zespołu Stopy Cukrzycowej i ran przewlekłych systematycznie pogłębia doświadczenie w tej dziedzinie. Czynnie uczestniczy w zjazdach naukowych i warsztatach w kraju i za granicą. W chwili obecnej jest pracownikiem Oddziału Chirurgii Ogólnej Szpitala Bielańskiego. Od 3 lat współpracuje jako konsultant z Pododdziałem Diabetologii Kliniki Endokrynologii CMKP. Prowadzi badania kliniczne m.in. dotyczące stosowania nowych opatrunków oraz warsztaty z leczenia ran dla pielęgniarek i lekarzy. Na wiosnę 2011r. uzyskał tytuł specjalisty z chirurgii ogólnej. W Klinice PODOS, realizuję swoją pasję do leczenia ran przewlekłych.

WięcejMniej

Opinie pacjentów

Sortuj wg
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Bardzo kompetentny facet. Człowiek, który ma wiedzę i pojęcie. Specjalizuje się w leczeniu stopy cukrzycowej i zna sie na tym. Nie traktuje pacjentów przedmiotowo, bardzo przejmujący. Polecam, bo wie o czym mówi, jest zorientowany w lekach, opatrunkach i innych nowinkach w leczeniu ran. Tomek Leśnik

Bardzo kompetentny facet.
Człowiek, który ma wiedzę i pojęcie. Specjalizuje się w leczeniu stopy cukrzycowej i zna sie na tym. Nie traktuje pacjentów przedmiotowo, bardzo przejmujący. Polecam, bo wie o czym mówi, jest zorientowany w lekach, opatrunkach i innych nowinkach w leczeniu ran.
Tomek Leśnik

Dodaj opinię

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza.
Przeczytaj poradnik dodawania opinii.

  • Zaufanie do kompetencji
  • Poświęcony czas
  • Godny polecenia
  • Tłumaczenie choroby i leczenia
  • Kompleksowość podejścia
  • Uprzejmość
Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay statlastseen stat