lekarz Marcin Madejlekarz Marcin Madej - zdjęcie profilowe

lekarz Marcin Madej

Niezwykły lekarz. Ogromne doświadczenie, wiedza i szacunek do pacjenta. Zawsze w gotowości, zawsze w temacie. Młodzi lekarze powinni stawiać sobie pana Doktora za wzór!!

Młodzi lekarze powinni stawiać sobie pana Doktora za wzór!!

Doktor Marcin jest wyjatkowy, ma czas dla pacjenta, jest zawsze dostepny, bardzo dociekliwy, bada wszytko co mozliwe aby ustalic wlasciwe leczenie, ma holistyczne podejscie do pacjenta, a przy tym odznacza sie wysoka kultura osobista i ogromnym szacunkiem do czlowieka … ogromna wiedza i doswiadczenie, lekarz z powolaniem. Zalezy mu na pacjencie. Wielki szacunek i polecam wszytkim ktorzy chca pozostac przy zdrowiu i zyciu!

Doktor Marcin Madej to przede wszystkim wspaniały człowiek, który umie słychać pacjentów . Można powiedzieć, że jest faktycznie ostatnią deską ratunku, ponieważ ma wiele cierpliwości i zrozumienia dla osób, którzy przychodzą z problemami zdrowotnymi. Dla mnie cenne jest to, że ma też niekonwencjonalne podejście do choroby, ma otwartą głowę, nie zamyka się na naturalne metody leczenia a wręcz zaleca dietę, ruch, czerpanie z mądrości medycyny wchodu. pozdrawiam serdecznie

Po każdej wizycie pozwala naładować moje akumulatory na bardzo długo. Jest po prostu autentycznym LEKARZEM. Przeogromna kultura, uprzejmość, takt i ogromny zasób wiedzy nie tylko z zakresu medycyny ale z wielu innych dziedzin. Dziękuję PANIE DOKTORZE i życzę 150 lat.

Dr Marcin Madej, to niezwykle doświadczony lekarz - jego wiedza przede wszystkim praktyczna - wykracza poza internistyczne, najczęściej pojawiające się w gabinetach lek.med.rodzinnych. Holistyczne podejście do pacjenta sprawia, że podczas wywiadu lekarskiego, czuję jako pacjent traktowany personalistycznie i oraz - co ważne wspólnej dyskusji - dotyczącej

Nie poznałem na swojej drodze lepszego specjalistę. Zna swój fach jak rzadko kto. Polecam Tego Lekarza z całego serca.

Dr Madej poświęca uwagę pacjentowi słucha i pomaga. Lekarz z powołania!!! Gorąco polecam na prawdę warto

Super fachowiec takich lekarzy nam trzeba pomógł mi i mojej córeczce . Polecam Maciek ul toruńska Warszawa .

Dr Madej co prawda ostatni raz leczył mnie dokładnie 9 lat temu, aczkolwiek jest to najlepszy lekarz jakiego spotkałem. Prawdziwy profesjonalista. Ogromna wiedza w połączeniu z przyjemnym temperamentem. Dałbym mu się pokroić, bo złożyłby mnie pewnie lepiej niż jestem obecnie. To nasza wspólna rodzinna opinia, gdyż leczyliśmy się u niego z bratem. W dodatku nasza mama konsultowała się z lekarzem, gdyż była psychologiem, a Pan Madej jest bardzo światłym człowiekiem o wiedzy w wielu dziedzinach.

Super lekarz! Bardzo POLECAM! Nie raz wyciągnął mnie z choroby jak byłam mała, przyjeżdża również do mojego dziecka. Pan Doktor jest "ostatnia deską ratunku". Podziwiam jego wiedzę, którą posiada, a jest ona naprawdę duża! Pozdrawiam serdecznie

Pozdrawiam serdecznie