lek. dent. Dariusz Rojewski

Doktor Rojewski to już chyba wymierający gatunek lekarzy z taką troską o pacjenta, uczciwością, profesjonalizmem o najwyższym poziomie, przy tym klasa, ogłada, przyjazna atmosfera i cena, która nie zabija. Niestety doktor jest tak skupiony na pacjentach, że nie dba o wizerunek medialny a szkoda, bo takich oddanych lekarzach ludzie powinni słyszeć. Stomatolog od teraz nie będzie mi się kojarzył negatywnie, zero bólu, pochylenie się nad problem pacjenta, dbałość i szczegóły, po prostu MEGA. Polecam, polecam, polecam.