Filtruj terminy

Jarosław Schab

Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna - Jarosław Schab
ulica Wazów 58/2
65-191 Zielona Góra

Kilka lat temu miałam u Pana dr Schaba wykonaną protezę całkowitą overdenture na implantach wszczepionych w innym gabinecie.
Cena w pierwszej chwili mnie zszokowała. Chciałam nawet zrezygnować, ale wtedy straciłabym zaliczkę.
Obecnie cieszę się , że jednak zgodziłam się na zaproponowane przez dr Schaba rozwiązanie.
Lepszej protezy nie mogłam sobie nawet wymarzyć .Bardzo dobrze się trzyma.
Łatwa do utrzymania w czystości.
Wcześniej miałam na belce Doldera, Ciągłe problemy.
Dziękuję ...
Opinia dodana przez: Emilia

lek. dent. Maciej Kozakiewicz

Gabinet Stomatologiczny
ul. Zamkowa 7/5A
65-086 Zielona Góra

MIAŁAM EKSTRAKCJĘ ZĘBA 8 (I TU UWAGA! BEZBOLEŚNIE, SZYBKO I TO NA NFZ! NIEMOŻLIWE, A JEDNAK! :)). PAN DOKTOR ŚWIETNY SPECJALISTA, NIEZWYKLE EMPATYCZNY, CZŁOWIEK O WIELKIM SERCU, A PRZY TYM O WIELKIEJ WIEDZY. POMIMO NIEMIŁEGO INCYDENTU DO JAKIEGO DOSZŁO PODCZAS MOJEJ WIZYTY WYKAZAŁ SIĘ OGROMNĄ CIERPLIWOŚCIĄ, OPANOWANIEM (A UWIERZCIE MI NIE BYŁO ŁATWO W TAMTEJ CHWILI ) I PERFEKCYJNYM PODEJŚCIEM DO ZAISTNIAŁEGO ZDARZENIA. CO TU WIĘCEJ POWIEDZIEĆ? FACHOWIEC JEDYNY JAKIEGO ...
Opinia dodana przez: Aleksandra

Stanisław Kozakiewicz

zielona góra
Zielona Góra

Fantastyczny lekarz – doświadczony i kompetentny, merytoryczny. Pierwszy dentysta do którego NAPRAWDE nie mam obaw wracać. Ogromne doświadczenie które przekłada się na jakość usługi, pracuje szybko i czysto, ja osobiście nie zdążyłam się wystraszyć jak już było PO!.
Serdecznie polecam – szczególnie tym bardzo „odważnym” co „kochają dentystów”.

P/S. Korzystałam z usługi w ramach ubezpieczenia NFZ

dr Donata Oziemczuk

Chirurg stomatolog, Protetyk

Stomatologia na Jędrzychowie
ul.Kasztanowa 12a/1
65-381 Zielona Góra

Bardzo polecam dr Oziemczuk, leczę się u niej w Den Medzie na Łużyckiej. Przez wiele lat miałam dentofobię, ale dr Oziemczuk skutecznie mnie z niej wyleczyła. Nie boję się nawet rwania zębów, bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Kasia

lek. dent. Radosław Czapla

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Dental Implant Radosław Czapla
Dworcowa 1/1
65-019 Zielona Góra

Lekarz godny polecenia !! Profesjonalista na wysokim poziomie dokładnie tłumaczy problem z jakim się zwracamy.W gabinecie czujemy się komfortowo nie odczuwamy strachu.Lekarz bardzo uprzejmy .

lek. dent. Beata Ostojak-Eichler

Chirurg stomatolog

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej Chirurgów Dziecięcych Jan Nowak i wspólnicy- spółka jawna
Wyszyńskiego 99/102
65-536 Zielona Góra

Chodzilam do niej tylko dlatego, że było blisko. Nigdy nie proponowała znieczulenia. Ale to zrozumieć można... Jednego zęba miałam przez nią robionego kilka razy. W końcu musialam go wyrwać, gdyż przy kolejnym podejściu nie wiem co byłoby do wiercenia. Znajoma również pozbyla sie zęba, który był zdrowy. Został zepsuty przy borowaniu zęba obok. Na własną kieszeń musiała zapłacić za sztucznego zęba, gdyż p. Beata nie poczuła się odpowiedziedzialna. Również rzadko ...
Opinia dodana przez: Natalia

lek. dent. Tomasz Czapiński