Chirurg Stomatolog Zielona Góra

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Stomatologia na Jędrzychowie
ul.Kasztanowa 12a/1
65-381 Zielona Góra

Bardzo polecam dr Oziemczuk, leczę się u niej w Den Medzie na Łużyckiej. Przez wiele lat miałam dentofobię, ale dr Oziemczuk skutecznie mnie z niej wyleczyła. Nie boję się nawet rwania zębów, bardzo polecam.

Opinia dodana przez: Kasia

Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna - Jarosław Schab
ulica Wazów 58/2
65-191 Zielona Góra

W czerwcu 2015 r dr Schab usuwał mi ósemkę. Jestem MEGA tchórzem. Ale ząb tak mi dopiekł, że przyszedł na niego czas ostateczny i pomimo niezmiernego przywiązania powiedział mu papa. A w tym wszystkim z niezwykłą fachowością przyszedł pan dr Schab. Sama igła przyprawia mnie o słabość a nie wspomnę już o wyrywaniu. Stres był niesamowity, ale spokój ducha Pana dr oraz pani z pomocy dentystycznej i niebiańskiego znieczulenia spowodował ze nie poczułam zupełnie NIC!! Po zabiegu dostałam receptę na specyfiki, które sprawiły ze przez cały proces gojenia nie poczułam NIC. Objawów opuchnięcia, szczękościsku czy innych strasznych rzeczy, których naczytałam się w internecie nie odczułam nie maiłam. FACHOWOŚĆ I JESZCZE RAZ FACHOWOŚĆ. Czeka mnie jeszcze jedna przygoda z drugą ósemką, jak już dojrzeję do tej decyzji, to na pewno wiem gdzie to rozstanie z zębolem nastąpi i za czyją pomocą pożegnam się z moim "mądralą".

Opinia dodana przez: Iga

Gabinet Stomatologiczny
ul. Zamkowa 7/5A
65-086 Zielona Góra

Jestem po usunięciu górnej leżącej ósemki, wszystko przebiegło bardzo szybko i bezboleśnie, profesjonalnie, sympatycznie, mogę wyrazić tylko same pochwały o Doktorze Macieju ! Usunięcie zęba było dla mnie pozytywnym przeżyciem, dziękuję za atmosferę jaką Pan stworzył, za bezbolesność, za szybkość, za fachowe podejście do sprawy, za porady - za wszystko bardzo serdecznie dziękuję... Jestem bardzo zadowolona. U takiego kompetentnego Doktora Chirurga mogłabym wyrywać 100 zębów mądrości ! Specjalista w swoim fachu! Dziękuję i piszę się ponownie na następną ósemkę tylko i wyłącznie do Pana Doktora ! Polecam wszystkim i nie ma się czego bać, jeśli jest się na fotelu właśnie u Niego !

Opinia dodana przez: Ewa

zielona góra
Zielona Góra

Fantastyczny lekarz – doświadczony i kompetentny, merytoryczny. Pierwszy dentysta do którego NAPRAWDE nie mam obaw wracać. Ogromne doświadczenie które przekłada się na jakość usługi, pracuje szybko i czysto, ja osobiście nie zdążyłam się wystraszyć jak już było PO!.
Serdecznie polecam – szczególnie tym bardzo „odważnym” co „kochają dentystów”.

P/S. Korzystałam z usługi w ramach ubezpieczenia NFZ

Serdecznie polecam – szczególnie tym bardzo „odważnym” co „kochają dentystów”.

P/S. Korzystałam z usługi w ramach ubezpieczenia NFZ

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej Chirurgów Dziecięcych Jan Nowak i wspólnicy- spółka jawna
Wyszyńskiego 99/102
65-536 Zielona Góra

Chodzilam do niej tylko dlatego, że było blisko. Nigdy nie proponowała znieczulenia. Ale to zrozumieć można... Jednego zęba miałam przez nią robionego kilka razy. W końcu musialam go wyrwać, gdyż przy kolejnym podejściu nie wiem co byłoby do wiercenia. Znajoma również pozbyla sie zęba, który był zdrowy. Został zepsuty przy borowaniu zęba obok. Na własną kieszeń musiała zapłacić za sztucznego zęba, gdyż p. Beata nie poczuła się odpowiedziedzialna. Również rzadko kiedy zakładała rękawiczki. Stanowczo nie polecam tej dentystki. W Zielonej jest dużo lepszych dentystów. A o niej slyszalam od znajomych wiele złych opinii.

Opinia dodana przez: Natalia

Agrestowa 3A