dr Edwin Radecki

Urolog

Edwin Radecki to idiota nie leczy zlecił mi dylatacje cewki która nie pomogla a obiecywał że to pomoże ze tylko to muszę zrobić ze nie ma innego wyjścia tym czasem mam zaleganie moczu w nerkach. Uciekajcie od niego!

potwierdzam w 100% poprzednią opine i oczywiście odradzam zna sie tylko na braniu kasy nic nie pomugł tylko rekę wyciągną po kase

potwierdzam w 100% poprzednią opine

Odradzam wizyty u tego lekarza. Poświęcił mi dosłownie kilka minut! Zupełnie mi nie pomógł i nie wykazał zainteresowania dalszymi badaniami. Pieniądze oczywiście skasował. Nie zdażyło mi się jeszcze zmarnować tyle kasy w tak głupi sposób, radzę omijać!

Odradzam wizyty u tego lekarza. Poświęcił mi dosłownie kilka minut! Zupełnie mi nie pomógł i nie wykazał zainteresowania dalszymi badaniami. Pieniądze oczywiście skasował. Nie zdażyło mi się jeszcze zmarnować tyle kasy w tak głupi sposób, radzę omijać!