Filtruj terminy

lekarz Marek Chlamtacz

Uro-Medic
A.Krzywoń
65-534 Zielona Góra

Miałam laserowy zabieg usuwania homoroidów w dniu 5 marca 2020 r. Zabieg był przeprowadzony przez dr Marka Chlamtacza. Jestem zadowolona z profesjonalnego podejścia do pacjenta, zabieg był bezbolesny oraz bez powikłań, dzień po zabiegu mogłam już iść do pracy. Współpraca z lekarzem przebiegała w miłej atmosferze. Ponadto pani Ewa z recepcji jest uprzejmą osobą. Polecam!
Opinia dodana przez: Wioletta

Wojciech Zwierzyński

Diagnostyk
Wazów 42
65-432 Zielona Góra

Dziś, jak przed 12 laty dr Zwierzyński profesjonalnie (w przeciwieństwie do Kliniki Urologicznej w Szczecinie) zajął się moim tatą i jego rakiem. Przemiły, kompetentny, ponad normę "ludzki" doktor - profesjonalista! Człowiek z podejściem i ogromna wiedzą! Każdemu kto rozważa wizytę (prywatną czy na fundusz) POLECAMY!!! doktorze - dziękujemy!
Opinia dodana przez: Magda M.

lekarz Krzysztof Śmigaj

65-048 Zielona Góra

Bardzo dobry lekarz chirurg. Wszystko wytłumaczy, fachowe podejście ,zna się na swojej pracy i jest sympatyczny. Robił mi ESWL, następnie laparoskopowe rozbijanie laserem dużego kamienia w moczowodzie, oraz doradził dalsze postępowanie.

lekarz Krzysztof Bromer

pl. Pocztowy 16 (Mediko)
65-061 Zielona Góra

bardzo dobry specjalista polecam uprzejmy zna sie na sfojej profesji kompetetny

lekarz Tomasz Kopczyński

65-048 Zielona Góra

Polecam. Gośc zna się na z swoim fachu i nie naciąga

dr Edwin Radecki

Zielona Góra

Edwin Radecki to idiota nie leczy zlecił mi dylatacje cewki która nie pomogla a obiecywał że to pomoże ze tylko to muszę zrobić ze nie ma innego wyjścia tym czasem mam zaleganie moczu w nerkach. Uciekajcie od niego!
Opinia dodana przez: Sabina

Andrzej Haliński

Urolog dziecięcy

Zielona Góra

To jest wzór lekarza. Każdemu polecam. Po prostu mistrz. Uratował nasze dziecko robiąc nowatorską operację i udało się. Jestem mu dozgonnie wdzięczny. Jakby to powiedziała pani z reklamy - nic się nie udało to lata ciężkich treningów i pracy :-)
Opinia dodana przez: Marek

Tomasz Monkiewicz

65-048 Zielona Góra

Lekarz w srednim wieku,bylem u niego pierwszy raz,ale podchodzi do pacjenta z szacunkiem i zrozumieniem.

lekarz Marek Chlamtacz

Uro-Medic
A.Krzywoń
65-534 Zielona Góra

tragedia-nie polecam,kasa jeszcze raz kasa to jest ważne dla tego lekarza,nie choroba błędnie informuje o chorobie.stracony czas i pieniądze

lekarz Jan Nowak

Urolog dziecięcy, Chirurg dziecięcy