Chirurg Ogólny Zielona Góra

lekarz Edward Migniewicz

Aldemed

66-001 Zielona Góra

Pan Migniewicz tzw. chirurg, nie zbadał mnie, nie przeprowadził wywiadu, odesłał z kwitkiem, ponieważ permanentny ból brzucha, stwierdzona kamica żółciowa i skierowanie od lekarza rodzinnego, nie są podstawą do skierowania na tomograf, bądź rezonans jamy brzusznej. Usłyszałam "jeżeli chce Pani tomograf, niech idzie Pani zrobić sobie prywatnie we własnym zakresie". Problem jest taki, że prywatnie również wymagają skierowania. Wizyta, na którą czekałam kilka tygodni i dla której musiałam zwolnić się ...
Opinia dodana przez: Maja

Ireneusz Kasprzak

Poliklinika Zielonogórska

Zielona Góra

Byłam na usuwaniu pieprzyka spod pachy poprzez wypalanie. Zabieg całkowicie bezbolesny. Nawet znieczulenie prawie nie bolało. Sam lekarz bardzo miły i zabawny. Ogromnie dziękuję za poświęcony czas!
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Krzysztof Bromer

Chirurg ogólny, Urolog

pl. Pocztowy 16 (Mediko)
65-061 Zielona Góra

bardzo dobry specjalista polecam uprzejmy zna sie na sfojej profesji kompetetny

lekarz Janusz Donabidowicz

Kościuszki 6 (Vita) lok. 4
65-303 Zielona Góra

Rewelacyjny człowiek i lekarz.Bardzo uprzejmie i miło aż dziwne że to wszystko na NFZ.Panie pracujące z doktorem rewelacyjne.

lekarz Lech Janiak

Agrestowa 87 (Zacisze)
Zielona Góra

Jestem pod wielkim wrażeniem. Chirurg z dużym doświadczeniem, bardzo kompetentny. Podczas wizyty uważny i słuchający. Polecam.
Opinia dodana przez: Anka

dr Jacek Bywalec

Chirurg ogólny, Gastroenterolog

Poradnia chirurgii ogólnej, Poliklinika
Anieli Krzywoń 2, Wazów 42
65-001 Zielona Góra

Miły i bardzo profesjonalny, podchodzi do swojej pracy z widocznym zaangażowaniem. Zawsze fachowa i szybka pomoc lekarska.
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Dorota Wybrańska

Lawendowa 7
65-012 Zielona Góra

Lekarka bardzo profesjonalna, konkretna, precyzyjna, skupiona na pacjencie. Same pozytywne odczucia. Taką opinię wyrażam po kolonoskopii wykonanej przez Panią Doktor.
Wyrazy szacunku.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Arkadiusz Krzemiński

Szczekocińska 5
65-001 Zielona Góra

Lekarz znakomity, bardzo mi pomaga za co jestem mu wdzięczny. Każdemu choremu życzę takiego lekarza.

lekarz Tomasz Kopczyński

Chirurg ogólny, Urolog

al. Niepodległości 1 (Aldemed
65-048 Zielona Góra

Polecam. Gośc zna się na z swoim fachu i nie naciąga

lekarz Mariusz Chmielarski

Lekarz medycyny ratunkowej, Chirurg ogólny

Szpital Wojewódzki w Zielonej Górze Poradnie Przyszpitalne
ulica Zyty 26
65-046 Zielona Góra

To nie jest lekarz! To jest zwykły felczer bez grama doświadczenia. Wypisał moją mamę z SORu bo nie widział powodu do zatrzymania na oddziale a dwa dni później mama wylądowała na OIOMie! Nie życzę nikomu kontaktu z takim zarobkiewiczem dla którego pacjent jest nic nie znaczący. Wstyd że jakikolwiek szpital takiego przyjmuje bo robi tylko złą opinię dla szpitala. Życzę mu wszystkiego najgorszego bo przez jego nie kompetencję mogę stracić ...
Opinia dodana przez: Piotr

Chirurdzy ogólni w mieście Zielona Góra