Chirurg Ogólny Zielona Góra

Bardzo dobry lekarz, miły i konkretny. szczerze polecam

Bardzo dobry lekarz, miły i konkretny. szczerze polecam

Szczekocińska 5
65-001 Zielona Góra

Lekarz znakomity, bardzo mi pomaga za co jestem mu wdzięczny. Każdemu choremu życzę takiego lekarza.

dr Jacek Bywalec

Chirurg ogólny, Gastroenterolog

Poradnia chirurgii ogólnej, Poliklinika
Anieli Krzywoń 2, Wazów 42
65-001 Zielona Góra

Dwa badania przeprowadzone solidnie. Doktor wyjaśnia wątpliwości przy tym jest życzliwy i troskliwy. Godny polecenia :)

65-048 Zielona Góra

Lekarz bardzo miły i cierpliwy. Rzeczowo i spokojnie udziela informacji o pacjencie jego rodzinie, a mną (pacjentką) stale się interesował. Oprócz obowiązkowych wizyt przy obchodzie zaglądał często do sali, pytając jak się czuję i przy okazji na bieżąco omawiał ze mną moje wyniki. Będąc już po dyżurze potrafił dzwonić na oddział i prosić pielęgniarkę, by opisała w jakim aktualnie jestem stanie. Bardzo pozytywnie odebrałam tego lekarza.

Polecam. Gośc zna się na z swoim fachu i nie naciąga

bardzo dobry lekarz miałem u niego zabieg i jestem bardzo zadowolony

Tomasz Monkiewicz

Chirurg ogólny, Urolog

65-048 Zielona Góra

Lekarz w srednim wieku,bylem u niego pierwszy raz,ale podchodzi do pacjenta z szacunkiem i zrozumieniem.

Kościuszki 6 (Vita) lok. 4
65-303 Zielona Góra

W sierpniu 2016 roku w Klinicznym Oddziale Chirurgi Ogólnej i Onkologicznej w Zielonej Górze miałam zabieg usunięcia tarczycy , operował dr. Janusz Donabidowicz.
Zabieg wykonany został perfekcyjne, słyszałam te słowa od każdego kolejnego lekarza w trakcie dalszego leczenia.

Opinia dodana przez: Anna

Agrestowa 87 (Zacisze)
Zielona Góra

Lekarz w porządku, ale personel w gabinecie chirurgicznym (ta ka emerytka przemądrzała pielęgniara, chyba zwie się p. Mirka) w przychodni na Witosa, trza odjąć za nią dwa punkty.

Aldemed

66-001 Zielona Góra

Świetny lekarz 😀poczucie humoru, 2 razy robił mi zabieg. Przyszłam wcześniej, zapisałam i szybko przyjął mnie bez problemu. Wszystko spokojnie wyjaśnił, opowiedział. Trzeba podchodzić z uśmiechem i humorem a nie na dzień dobry mieć pretensje o wszystko. To też człowiek.