Chirurg Ogólny Zielona Góra

lekarz Edward Migniewicz

Aldemed

66-001 Zielona Góra

Pan Migniewicz tzw. chirurg, nie zbadał mnie, nie przeprowadził wywiadu, odesłał z kwitkiem, ponieważ permanentny ból brzucha, stwierdzona kamica żółciowa i skierowanie od lekarza rodzinnego, nie są podstawą do skierowania na tomograf, bądź rezonans jamy brzusznej. Usłyszałam "jeżeli chce Pani tomograf, niech idzie Pani zrobić sobie prywatnie we własnym zakresie". Problem jest taki, że prywatnie również wymagają skierowania. Wizyta, na którą czekałam kilka tygodni i dla której musiałam zwolnić się ...
Opinia dodana przez: Maja

Ireneusz Kasprzak

Poliklinika Zielonogórska

Zielona Góra

Lekarz traktuje pacjenta podmiotowo, rzeczowo odpowiada na każde pytanie, dobrze wyjaśnia, poświęca tyle czasu ile trzeba, atmosfera w gabinecie nie jest stresująca. Polecam!
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Krzysztof Bromer

Chirurg ogólny, Urolog

pl. Pocztowy 16 (Mediko)
65-061 Zielona Góra

bardzo dobry specjalista polecam uprzejmy zna sie na sfojej profesji kompetetny

lekarz Janusz Donabidowicz

Kościuszki 6 (Vita) lok. 4
65-303 Zielona Góra

W sierpniu 2016 roku w Klinicznym Oddziale Chirurgi Ogólnej i Onkologicznej w Zielonej Górze miałam zabieg usunięcia tarczycy , operował dr. Janusz Donabidowicz.
Zabieg wykonany został perfekcyjne, słyszałam te słowa od każdego kolejnego lekarza w trakcie dalszego leczenia.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Dorota Wybrańska

Lawendowa 7
65-012 Zielona Góra

Lekarka bardzo profesjonalna, konkretna, precyzyjna, skupiona na pacjencie. Same pozytywne odczucia. Taką opinię wyrażam po kolonoskopii wykonanej przez Panią Doktor.
Wyrazy szacunku.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Arkadiusz Krzemiński

Szczekocińska 5
65-001 Zielona Góra

Lekarz znakomity, bardzo mi pomaga za co jestem mu wdzięczny. Każdemu choremu życzę takiego lekarza.

lekarz Tomasz Kopczyński

Chirurg ogólny, Urolog

al. Niepodległości 1 (Aldemed
65-048 Zielona Góra

Polecam. Gośc zna się na z swoim fachu i nie naciąga

dr Jacek Bywalec

Chirurg ogólny, Gastroenterolog

Poradnia chirurgii ogólnej, Poliklinika
Anieli Krzywoń 2, Wazów 42
65-001 Zielona Góra

Profesjonalny lekarz. Wykonywałem u niego kolonoskopię bez znieczulenia nie było potrzeby. W trakcie badania wyjaśniał wiele rzeczy chociaż nie musiał i odpowiadał na pytania niezwiązane bezpośrednio z badaniem. Dzięki takiemu podejściu czas badania upłynął bardzo szybko i jednocześnie w przyjaznej atmosferze. Mimo sporego doświadczenia widać, że nie jest zadufany w sobie i nie traktuje pacjenta jak przysłowiowego "kowalskiego", za którego dostanie kasę z NFZ-u. Jeśli znjadzie czas można skonsultować wyniki. ...

lekarz Lech Janiak

Agrestowa 87 (Zacisze)
Zielona Góra

Lekarz w porządku, ale personel w gabinecie chirurgicznym (ta ka emerytka przemądrzała pielęgniara, chyba zwie się p. Mirka) w przychodni na Witosa, trza odjąć za nią dwa punkty.

lekarz Mariusz Chmielarski

Lekarz medycyny ratunkowej, Chirurg ogólny

Szpital Wojewódzki w Zielonej Górze Poradnie Przyszpitalne
ulica Zyty 26
65-046 Zielona Góra

Bardzo kompetentny lekarz, konkretne podejście do pacjenta, wszystko wytłumaczyła temat choroby, sympatyczny.

Chirurdzy ogólni w Zielonej Górze