Chirurg Szczękowo Twarzowy W Okolicach Bielsk Podlaski

Białystok

Jest to najlepszy dentysta na świecie i w tych słowach nie ma ani grama przesady.
Po wizycie u pana doktora żal mi było opuszczać gabinet - i pisze to osoba która ze strachu przed wiertłem od ponad 10 lat nie była u dentysty.

Pan Jakub jest niesamowicie kompetentny - w klika sekund od rozpoczęcia oględzin poprawił błędną diagnozę poprzedniej dentystki, która niepotrzebnie męczyła mnie przez ubiegłe 2 tygodnie. Działa z wyczuciem i delikatnością a jednocześnie z pełnym profesjonalizmem i zdecydowaniem. Po 10 minutach nie miałam już zęba, korzenie zostały usunięte błyskawicznie i z ogromnym wyczuciem, rana została dokładnie oczyszczona i nie zmasakrowana, obyło się bez szwów. W trakcie wizyty lekarz zadbał o mój komfort psychiczny, zagadywał mnie i odwracał uwagę od zabiegu. Była to moja pierwsza wizyta w tym gabinecie i mimo że przyszłam tylko w sprawie jednego zęba, otrzymałam kompletną poradę odnośnie wszystkich pozostałych ubytków i problemów z żuchwą.
Jeśli chodzi o Przychodnię to jest na najwyższym poziomie, każdy stomatolog ma oddzielny gabinet, cały arsenał narzędzi dentystycznych, oraz asystentkę która jak dobry duszek dyskretnie podaje narzędzia i pozwala doktorowi w 100% skupić się na pacjencie.
Jestem oczarowana tą wizytą, ponieważ nie sądziłam że istnieje dentysta idealny - a jest nim właśnie pan doktor Jakub Karaszewski.

dr n. med. Aneta Zalewska

Stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Wasilków

Przede wszystkim świetny specjalista. Kompleksowo leczy i w niewygorowanych cenach. Uprzejma i miła z poczuciem humoru babka. Powoduje że człowiek przestaje bać się dentysty.

Opinia dodana przez: Monika

prof. dr hab. Stanisława Zyta Grabowska

Chirurg szczękowo twarzowy, Chirurg plastyczny

Specjalistyczna Lecznica Stomatologiczna Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku
Marii Skłodowskiej-Curie 24A
15-276 Białystok

Miałem złamany nos i kość jarzmową w oczodole prawym.Bardzo przejęła się moim problemem to fakt ,zrobiła prawidłowo operację , ale nie nie uprzejma i zimna. Zero serca!

Opinia dodana przez: pawlitto44 pawlitto44