Chirurg Szczękowo Twarzowy W Okolicach Kowalewo Pomorskie

Chirurg szczękowo twarzowy, Chirurg stomatolog

Promental Centrum Psychiatrii
Sz. Chełmińska 84-86
87-100 Toruń

myślałem że tacy dentyści nie istnieją. godny polecenia , zwłaszcza w przypadkach beznadziejnych . sprawia że następnym razem niczego się nie boisz .

Opinia dodana przez: dariusz

dr Jerzy Maszewski

Chirurg szczękowo twarzowy

Prywatny Gabinet

86-300 Grudziądz

Profesjonalista. Bardzo miłe podejście . Zabieg przeprowadzony perfekcyjnie . Bardzo polecam dla tych którzy boją się dentysty.

Bluszczowa 4
87-100 Bielany, Toruń

Wspaniały fachowiec i człowiek. Zajął się mną profesjonalnie. Był bardzo miły i uprzejmy. Starał się mnie uspokoić. Pomógł mi naprawdę w trudnym przypadku. Polecam

Opinia dodana przez: Iwona

Andrzej Gronowski

Stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Jaśminowa 7
87-100 Toruń

Doktor wyrywał mi dolną ósemkę wczoraj, więc piszę na świeżo. Sam zabieg był średnio przyjemny, ale rozumiem, że mój przypadek do najłatwiejszych nie należał (ukruszona korona, ząb próchniczy, ząb tzw. leżący). Za to zupełnie nie rozumiem, jak można po wszystkim odesłać pacjenta bez informacji o możliwych powikłaniach typu szczękościsk, suchy zębodół i bez antybiotyku na wszelki wypadek. O przeciwbólowych tabletkach już nie wspomnę. Na prośbę o zwolnienie lekarskie doktor nieomal mnie wyśmiał, a potem nawet skomentował z kolejnym pacjentem, jak już wyszłam z gabinetu. Ekstrakcja ósemki nie jest wskazaniem do zwolnienia, jego zdaniem. Nie przespałam nocy, bo miałam ciągły ślinotok, przełykanie śliny powodowało ból gardła, bo opuchłam od środka, dostałam szczękościsku, zębodół ćmi i pulsuje. Rano poszłam do lekarza rodzinnego i dostałam zwolnienie na 5 dni i antybiotyk Clindamycin oraz poradę, ze jeśli szczękościsk nie odpuści to jechać na laryngologię do szpitala. Pana Gronowskiego poradziła mi koleżanka, więc uznałam, że skoro sprawdzony, to nie ma się czego bać. Stało się jednak inaczej. Mam jeszcze drugą ósemkę do wyrwania, ale do pana Gronowskiego na pewno już się nie udam.

Opinia dodana przez: Paulina