Chirurg Szczękowo Twarzowy Warszawa

Chirurg szczękowo twarzowy, Chirurg dziecięcy

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 300

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

Nie wiedzieliśmy co zrobić z wadą naszej córki, różni lekarze rozkładali ręce. Znajoma pediatra powiedziała nam, że jeżeli zabiegu nie podejmie się profesor Dudkiewicz, to w Polsce nie mamy już gdzie szukać. Pojechaliśmy do Babic do Formmedu. Pani Profesor dokładnie wszystko obejrzała i powiedziała, że się musi zastanowić jak to zrobić. Umówiliśmy się na kontakt telefoniczny. Po 2 tygodniach pojawiliśmy się na kolejnej konsultacji, w trakcie której Pani Profesor opowiedziała nam jak zamierza zrobić operację. Ostrzegła, że istnieje możliwość, że nie w pełni uda się zlikwidować wadę, ale zdecydowaliśmy się. Dzisiaj mijają 3 lata od operacji, a my jesteśmy szczęśliwi że się odbyła. Wszystko jest w porządku, a i blizn na buzi córki po dodatkowej dermabrazji praktycznie nie widać. Super lekarz, super szpital. Pięć gwiazdek to za mało.
Szczęśliwi rodzice

Opinia dodana przez: Maria
Chirurg szczękowo twarzowy Warszawa dr n. med. Michał Jonasz

dr n. med. Michał Jonasz

Stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

DentalWhite
ul. Sebastiana Klonowicza 2/U3
01-228 Wola, Warszawa

Doskonały specjalista. Skomplikowane leczenie implanty, ortodoncja + problemy z żuchwą - zapowiadało się na długie i kosztowne leczenie. A w Dental White pod opieką Pana doktora wszystko skończyło się szybko, sprawnie i nie było tak strasznie jak zapowiadane mi w innych klinikach. Jestem wdzięczna. Polecam.

Opinia dodana przez: Kasia

dr Andrzej Brudnicki

Stomatolog, Protetyk

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 160

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

Witam,

Witam,

do z dr Brudnickim miałam przyjemność spotykać się przez dłuższy czas w sprawie ustalenia terminu operacji mojej żuchwy. Dr zawsze kompleksowo i dokładnie tłumaczył, na czym polega zabieg. Gdy w końcu się udało byłam zaskoczona efektem - wykonano u mnie osteotomię żuchwy + genioplastykę - praktycznie nie miałam opuchlizny, nie straciłam krwi, dobrze czułam się po zabiegu. Dziś jestem 10 dni po zabiegu i czuję się bardzo dobrze. Byłam na wizycie u dr na zdjęciu szwów - widać, że jest zadowolony ze swojej pracy :) dodatkowo dr Brudnicki jest zawsze bardzo miły :) polecam! pełen profesjonalizm!

Opinia dodana przez: Paulina

Krajmed
WAŁBRZYSKA 11, C.H.LAND

Jako lekarz wspaniały fachowiec, a jako człowiek cudowna osoba. Uwielbiam takich ludzi. Duży plus za poczucie humoru!;-) Bardzo dziękuję za opiekę Panie Doktorze!

Opinia dodana przez: Lidia

Bruzdowa 97/1

Bardzo polecam tego lekarza. Bezproblemowo umawiałam się na wizyty, doktor wszystko dokładnie wytłuamczył, zawsze uśmiechnięty i przyjazny. Bardzo dba o pacjenta, często pyta czy wszystko w porządku, czy dobrze się czuję itp., dobro pacjenta jest najważniejsze. Ogromny profesjonalizm, wyjęcie dwóch ósemek zajęło kilka minut.
Nie mam żadnych zastrzeżeń i szczerze polecam.

Nie mam żadnych zastrzeżeń i szczerze polecam.

Opinia dodana przez: Paulina

dr n. med. Paweł Zawadzki

Stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Dentis
ul. Bukowińska 22A lok. 4u, 02-703 Warszawa

Doskonały specjalista jako lekarz, i uczciwy jako człowiek. Trafiłam do niego (po wizycie w Przychodni Publicznej ze swoim problemem) przekonana, że mogę być poważnie chora onkologicznie. Lekarz uspokoił mnie bardzo. Przede wszystkim zbadał dokładnie, w odróżnieniu od lekarki z przychodni. Obecnie jestem po zabiegu. I wszystko jest dobrze. Mogę go zatem polecić jako doskonałego chirurga twarzowo-szczękowego.

Urszuli 7a

Dowiedziałam się o dr-rze pocztą pantoflową; wśród moich znajomych ma dobrą opinie i u mnie od teraz też; może nie mam wielkiego rozeznania wśród dentystów ale mnie taki lekarz odpowiada; wie co robi i jest przekonywujący.

Opinia dodana przez: zuza2

lek. dent. Tomasz Rabiński

Chirurg szczękowo twarzowy, Chirurg stomatolog

Gabinet Stomatologiczny

Witam, ja natomiast nie jestem zadowolona z wizyty u lek. Rabińskiego (chociaż był bardzo miły). Miałam ekstrakcję zęba (do aparatu) i po zabiegu koszmarnie krwawiłam (aż do założenia opatrunku, czyli 19h). Gdy pytałam przed zabiegiem czy dr widział moje zdjęcie RTG zębów,
usłyszałam że nie ma takiej potrzeby. Po pokazaniu zęba usłyszałam, że to łatwy zabieg i nie będzie problemu.
Gdy następnego dnia przyszłam do dr - w czasie zakładania ...

Gdy następnego dnia przyszłam do dr - w czasie zakładania opatrunku wiele razy słyszałam, że to najprawdopodobniej dlatego, że mam słabą krzepliwość krwi, chociaż mówiłam że nigdy nie miałam z tym problemów. Miałam robione badania i wyniki są prawidłowe. Mam tylko nadzieję, że mój przypadek nauczy dr mniej rutynowo podchodzić do niektórych zabiegów. Pozdrawiam.

lekarz Jan Przybysz

Chirurg szczękowo twarzowy

Wojskowy Instytut Medyczny
ulica Szaserów 128

Podejście na konsultacjach fachowe, dr nie obiecuje Bóg wie czego, każdy z nas jest różny i istnieją pewne odstępstwa. Dr oceniał czy na pewno chce podjąć się zabiegu, może wydawał się przy tym poważny nieziemsko, ale takie postępowanie chyba lepiej służy pacjentowi który bywa zbyt emocjonalny (to ja:)). Rejestracja nie sprawia żadnych trudności, papierów do wypisywania trochę jest - to raczej standardy, bynajmniej Ewuś póki co nie spowodował jakiś nadmiernych utrudnień. Ogólnie jestem dobrej myśli i będę trzymała kciuki za pomyślny dzień zabiegu i sam zabieg, jak i rekonwalescencję :) ... Jak najbardziej polecam, lepszych i tak szczerych wytycznych (jedzenie, koszulka, okłady, żele/maście, szczoteka, płyny, pasta, jak i dobry nastrój :) niby naturalne, ale przecież możnaby o czymś zapomnieć) co do przygotowania do zabiegu chyba ciężko by było gdzie indziej znaleźć.

Opinia dodana przez: monika

dr Przemysław Wójcik

Chirurg szczękowo twarzowy

Dentacare bemowo,ursynow

Zacznę od tego ,że jestem dość wymagającym pacjentem i często u lekarzy widzę niezadowolenie z powodu tylu pytań jakie im zadaje ,ale uważam ,że takie jest moje prawo . Pan doktor nie wydawał się być zirytowany moimi pytaniami ,chętnie na nie odpowiadał ,a nawet mówił więcej tak żebym wiedział wszystko na temat zabiegu -poświęcił mi 40 minut na samą konsultację mimo godzin późno wieczornych . Podczas zabiegu Pan doktor informował mnie co się będzie działo i rozładowywał stres żartami . To taki "swój człowiek " :) Ja bardzo polecam usługi u dr. P.Wójcika

Opinia dodana przez: Patryk

Chirurdzy szczękowo twarzowi w mieście Warszawa