Chirurg Transplantolog Warszawa

Transplantolog, Proktolog

Przychodnia Lekarska MediSpace
Spokojna 5
01-044 Wola, Warszawa

Pan Doktor postawił zupełnie złą diagnozę, zaczął szukać w zupełnie złym kierunku, co kosztowało kilka prywatnych wizyt, badania w laboratorium analitycznym na kwotę ponad 1000zł, oraz próbował namówić na gastroskopię i kolonoskopię - koszt około 800zł. Efekty po kilkunastu tygodniach leczenia u dr Wszoły były żadne, dlatego skorzystaliśmy z konsultacji u innego lekarza, gdzie 1 wizytą i 1 lekiem udało się zażegnać cały problem zdrowotny.

Opinia dodana przez: Łukasz

Hor Ismail

Transplantolog, Chirurg dziecięcy

Oddział XII Międzylesie
Dzieci Polskich 20

Wspaniały lekarz to za mało powiedziane. Mogę śmiało powiedzieć ,że to anioł mojego synka. Pan doktor uratował życie mojemu dziecku i będę wdzięczna do końca życia. W tych trudnych dla nas chwilach a było to kilka miesięcy wiedziała,że mam oparcie i wsparcie w tym lekarzu. Będę zawsze Doktora Hora wszystkim polecać. Wszystkim tym osobom,którzy będą tej pomocy potrzebować, chociaż mam nadzieję,że takich osób będzie jak najmniej bo zdrowie najważniejsze. I wszystkim życzę właśnie ZDROWIA...
Pozdrawiam serdecznie Pana doktora.

dr hab. n. med. Maciej Kosieradzki

Chirurg transplantolog, Chirurg ogólny

Klinika WUM

Doskonały lekarz. Fachowiec w swojej dziedzinie. Prawdziwy lekarz z powołania. Fantastyczne podejście do pacjenta.

Opinia dodana przez: Ja

lekarz Mariusz Kuśmierczyk

Transplantolog, Kardiochirurg

Instytut Kardiologii
ulica Alpejska 42

Nie znajduje słów wdzięczności. Dokładnie trzy lata temu byłem operowany przez Pana Profesora. Operacja by-passów po zawale serca. Miałem pred sobą może pare tygodni życia. Koronografia wykonana jeszcze na Wołoskiej nie stwarzała złudzeń.
Decyzja o operacji nie jest łatwa dla pacjenta, ale nie w przypadku gdy operuje Profesor. Od pierwszego kontaktu w Aninie miałem całkowite zaufanie. Zero emocji.
A gdy po zabiegu widywałem Profesora o świcie pomiędzy łóżkami operowanych ...

A gdy po zabiegu widywałem Profesora o świcie pomiędzy łóżkami operowanych pacjentów - wzbudzał mój najwyższy szacunek.
Dostałem trzy lata życia. Całkowicie normalnego szczęśliwego życia, pełnego radości rodzinnych i zawodowych. Mam nadzieje że nie tylko trzy lata.
Dziękuje Panie Profesorze.
Arch. Piotr Jankowski

Opinia dodana przez: PIOTR JANKOWSKI
Chirurg transplantolog Warszawa dr hab. n. med. Wojciech Lisik

dr hab. n. med. Wojciech Lisik

Chirurg transplantolog, Chirurg ogólny

MD Clinic
Sienna 83 / wejście od ul. Żelaznej

Polecam Pana Docenta Lisika, każdemu kto ma problemy z otyłością. Genialny chirurg, normalny, uprzejmy człowiek, dowcipny, przystojny, i jego ciepły męski głos który przyprawia mnie o zawrót głowy. Dziękuję Panu Dokorze, JEST PAN WIELKI!!!!!!!!!!!!!

Opinia dodana przez: Kamilla

Fimedica – Specjalistyczne Centrum Leczenia
ul. Nowogrodzka 51

Geniusz a nie lekarz! uratował życie mi i mojemu synkowi ! Bardzo zdolny i cierpliwy , ale też stanowczy , jesli trzeba. Widać że podwładni się go słuchają i go szanują, bo jest świetnym lekarzem i szefem kliniki. Polecam bardzo!!

Transplantolog Warszawa dr n. med. Krzysztof Ostrowski

dr n. med. Krzysztof Ostrowski

Transplantolog, Medycyna estetyczna

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej IBIS / SENSOR CLINIQ
ul. Kacza 8 (wejście od ul. Okopowej, wjazd od ul. Wolność)

Rzadko kiedy spotyka się tak profesjonalnych, empirycznych i cierpliwych lekarzy. Polecam z całego serca.

Opinia dodana przez: Agata Czyżniakowska

MSWiA

Przerażenie, panika, łzy, chichot losu? ciemność, co teraz? tak 2 tygodnie temu wyglądał nasz dzień kiedy to usłyszałyśmy ,, podejrzenie guza głowy trzustki u taty’’.

Nasz tata, silny, niestrudzony, który całe życie tylko pracował robiąc wszystko dla nas i dla innych, dawał a nie brał. Co teraz? Okazało się, że guz operacyjny, ale jest ryzyko niepowodzenia przez naciekanie na żyłę. To co mogliśmy zrobić to zmniejszyć ryzyko do minimum. Musimy oddać tatę w ręce doświadczonego chirurga, który jest w stanie przewidzieć ryzyko i zlikwidować ewentualne trudności. Kto? Jak bumerang powracało do nas nazwisko ,, prof. Durlik’’.
Panie Profesorze, dziękujemy. Dziękujemy za udaną operację Whipple’a, usunięcie guza głowy trzustki z protezowaniem żyły wrotnej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, ogromnej wiedzy, lekarskiej pasji i opanowaniu prof. Marka Durlika oraz całego zespołu z dr Martą Górską, niełatwa operacja zakończyła się sukcesem, a tego życzy sobie każdy pacjent i chirurg. Dziękujemy za szybką pomoc, chirurgiczną precyzje, za stoicki spokój, rozwagę i pewność siebie, to dało nam tak ważne poczucie bezpieczeństwa. Dziękujemy też dr Marcie Górskiej za cierpliwą opiekę jako lekarza prowadzącego oraz psycholog Dorocie Zielińskiej. Dziękujemy za to, że nie trzeba być Vipem, by móc leczyć się w CSK MSWiA w Warszawie. Wbrew mitowi, jest tu miejsce dla każdego ciężko chorego człowieka, wystarczy skontaktować się z sekretariatem Profesora i dyrektora Marka Durlika Kliniki Chirurgii Gastroenterologicznej i Transplantologii w szpitalu MSWiA w Warszawie.
Dalszy proces leczenia przed nami, ale jeśli na tej drodze będziemy spotykać takich lekarzy w ,, służbie’’ zdrowia jak prof. Durlik i dr Górska i z pomocą Bożą to jesteśmy pewne zwycięstwa w tej walce! Wdzięczne córki Wiesława

Opinia dodana przez: IzaJurczewska izajurczewska

prof. Paweł Nyckowski

Chirurg transplantolog, Chirurg onkolog

Centrum Medyczne WUM
Banacha 1A, Blok F

Uratował mi życie, dał mi drugą szansę mimo że jestem (obecnie nie pijącym)alkoholikiem. Jestem dwa lata po przeszczepie. Nie zawsze jest różowo bo jeśli wyniki są choć trochę gorsze lekarze od razu pytają czy pijesz. Wydaje się że nie uwierzą jeśli powiesz NIE. Wiem że prof. Nyckowski mi zaufał i ja też ufam jemu. I dobrze radzę każdemu, nie pytajcie czy jest sympatyczny bo nie szanuje się lekarza za bycie uprzejmym tylko profesjonalizm. Nie znam lepszego specjalisty w zakresie leczenia chorób wątroby i transplantologii niż on. POLECAM!

Opinia dodana przez: Krzysztof

W 2011 roku leczyłem u tego lekarza kłykciny odbytu. Stanowczo odradzam. 8 Tys. Zł operacja, wyciał śluzówkę zamiast wypalić kłykciny. W efekcie po 2tyg. Kłykciny powróciły ze zdwojona sila. Dr. Fiedor stwierdził, że to bliznowce a nie kłykciny ale I tak trzeba je usunac. Usuwal dwie "sztuka" na miejscowym znieczuleniu za 2 tys. Zł! Po czym stwierdził, że nie wyśle tego do badań cytologicznych Bo to bliznowce. Naszczeście znalazłem innego lekarza, który był przerażony sposobem pseudo leczenia, a owe bliznowce były kłykcinami (dodam, że dr. Fiedor nigdy nie zbadał mine anorak open, żeby sprawdzić czy kłykciny umiejscowienie sa głebiej, a okazało się, że tak właśnie było). Dziś wiem, że Fiedor naciagnał mine na kasę bez skrupułów okłamujac. Nie twierdzę, że w leczeniu inch chorób jest nieskuteczny ale za kłykciny nie powinien się zabierać, zrobił mi więcej krzywdy niż pożytku. Przez jego partactwo mój stan pogorszył się powodujac dalsze kaplikacje zdrowotne ( leczone dwa lata).
Za to co mi zrobił powinien ponieść kare. Dodam, że przelewy szły na jego prawatne konto, bez potwierdzenia, bez rachunku. Dr. Fiedora radzę unikać!

Chirurdzy transplantolodzy w mieście Warszawa