Chirurg Transplantolog Warszawa

Chirurg ogólny, Gastrolog

Przychodnia Lekarska MediSpace
Spokojna 5
01-044 Wola, Warszawa

Bardzo dobry fachowiec. Jestem bardzo zadowolony z wizyty u lekarza. Dokładnie wytłumaczył mi mój stan i jak należy dalej postępować. Po wizycie jestem dobrej myśli.

Hor Ismail

Chirurg dziecięcy, Transplantolog

Oddział XII Międzylesie
Dzieci Polskich 20

Baaaaaardzo dobry lekarz. Miły, uśmiechnięty. Nie jest obojętny wobec swoich małych pacjentów!! a to się liczy!!! 100% !!!!

dr hab. n. med. Maciej Kosieradzki

Chirurg transplantolog, Chirurg ogólny

Klinika WUM

Doskonały lekarz. Fachowiec w swojej dziedzinie. Prawdziwy lekarz z powołania. Fantastyczne podejście do pacjenta.

Opinia dodana przez: Ja
Chirurg transplantolog Warszawa dr hab. n. med. Wojciech Lisik

dr hab. n. med. Wojciech Lisik

Chirurg transplantolog, Chirurg ogólny

MD Clinic
Sienna 83 / wejście od ul. Żelaznej

Polecam Pana Docenta Lisika, każdemu kto ma problemy z otyłością. Genialny chirurg, normalny, uprzejmy człowiek, dowcipny, przystojny, i jego ciepły męski głos który przyprawia mnie o zawrót głowy. Dziękuję Panu Dokorze, JEST PAN WIELKI!!!!!!!!!!!!!

Opinia dodana przez: Kamilla

Fimedica – Specjalistyczne Centrum Leczenia
ul. Nowogrodzka 51

Geniusz a nie lekarz! uratował życie mi i mojemu synkowi ! Bardzo zdolny i cierpliwy , ale też stanowczy , jesli trzeba. Widać że podwładni się go słuchają i go szanują, bo jest świetnym lekarzem i szefem kliniki. Polecam bardzo!!

Chirurg naczyniowy Warszawa dr n. med. Krzysztof Ostrowski

dr n. med. Krzysztof Ostrowski

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej IBIS / SENSOR CLINIQ
ul. Kacza 8 (wejście od ul. Okopowej, wjazd od ul. Wolność)

Rzadko kiedy spotyka się tak profesjonalnych, empirycznych i cierpliwych lekarzy. Polecam z całego serca.

Opinia dodana przez: Agata Czyżniakowska

MSWiA

Pragnę serdecznie podziękować Panu Profesorowi Markowi Durlikowi oraz całemu Zespołowi Kliniki MSWiA za przeprowadzenie bardzo ciężkiej i skomplikowanej operacji usunięcia guza trzustki dnia 15.02.2017 r. Operacja się udała jestem bardzo wdzięczna za profesjonalną opiekę oraz danie mi nadziei na życie bez bólu . Pan Profesor Marek Durlik to najwyższej klasy specjalista , wspaniały człowiek i dobry lekarz. Polecam Wszystkim !!!!!

Wdzięczna Pacjentka Ewa Mróz

Opinia dodana przez: Ewa Mróz

prof. Paweł Nyckowski

Chirurg onkolog, Chirurg transplantolog

Centrum Medyczne WUM
Banacha 1A, Blok F

Nie rozpisując sie zbytnio, moim zdaniem najlepszy chirurg ,
transplantolog w naszym kraju ☺☺ W moim przypadku przeprowadził Pan profesor operacje , której nikt inny nie chciał zrobić.

Nie rozpisując sie zbytnio, moim zdaniem najlepszy chirurg ,

Opinia dodana przez: Aleksander

Wspaniały lekarz, godny polecenia. Jest to lekarz do którego mam pełne zaufanie. Dla mnie ma złote ręce, które leczą. Ogromne zaangażowanie w pracę i problem pacjenta.Gorąco polecam.

FIMEDICA
Warszawa Nowogrodzka 51

Robiłam u dra Jonasa kolonoskopię (Spółdzielnia Rentgen na Waryńskiego).
Badanie profilaktyczne, ze względu na genetyczne ryzyko raka jelita grubego.

Robiłam u dra Jonasa kolonoskopię (Spółdzielnia Rentgen na Waryńskiego).
Badanie profilaktyczne, ze względu na genetyczne ryzyko raka jelita grubego.

Mimo obaw, wybrałam opcję bez znieczulenia - chciałam być pacjentem aktywnym, reagującym w razie potrzeby w czasie badania. Badanie przebiegło bardzo dobrze, dr Jonas jest człowiekiem miłym, rzeczowym, ma poczucie humoru - to znosi dystans i łagodzi atmosferę przy tej mocno niekomfortowej procedurze medycznej. Prawie nie bolało, zaledwie dwa większe ukłucia, kiedy kolonoskop pokonywał zakręty, zwłaszcza przy zagięciu wątrobowym - ból absolutnie znośny. Dr jest niezwykle delikatny, tłumaczy przebieg badania i to co widać na monitorze, gdy trzeba na chwilę wycofuje kolonoskop, nie ma mowy o agresywnym wciskaniu rurki. Szczerze go polecam.

Osobne wyrazy uznania dla asystującej doktorowi miłej i fachowej pielęgniarki, naciskała brzuch kiedy trzeba i jak trzeba, by kolonoskop pomykał po jelicie jak trzeba. :)

Opinia dodana przez: Ewa