Lekarze Chrząstowice

lekarz Bogumiła Wasylenki

Ozimska 65
46-053 Chrząstowice

Super lekarz dzisiaj bylam usuwac kaszaka kolo oka bezbolesnie szybko i profesjonalnie.Jestem z wizyty bardzo zadowolona za 2 tyg ide z nastepnym problemem
Opinia dodana przez: Bozena

lekarz Elżbieta Markowska-Kardyś

Lekarz rodzinny

"PANACEUM"s.c.
Ozimska 17
46-053 Chrząstowice

Bardzo miła, uprzejma i rzetelna. Nie traktuje pacjenta przedmiotowo i jest zainteresowana pacjentem.

lekarz Agata Jachym-Zamojska

Internista, Reumatolog

Młyńska 9
46-053 Chrząstowice

super Pani doktor ,bardzo dokładne badanie ,rzeczowa ,kompetentna,uśmiechnieta bardzo dobrze tłumaczy chorobę suuper
Opinia dodana przez: Ziuta

lekarz Iwona Sachambińska

Lekarz rodzinny, Pediatra

"PANACEUM"s.c.
Ozimska 17
46-053 Chrząstowice

W pełni ufam Pani doktor. Od lat uczęszczam na wizyty ze sobą i z synkiem. Mam do niej pelne zaufanie. Zawsze ma czas zeby odpowiedzieć na każde pytanie i zawsze jestem zadowolona z leczenia. Gorąco polecam!
Opinia dodana przez: Małgorzata K.

lekarz Beata Sobolik-Stanisławska

Kotorska 38A
46-053 Chrząstowice

Pani doktor nie powinna nazywać się lekarzem. Wizyta w przychodni - kontynuacja leczenia po urazie stawu skokowego lewego. Badanie palpacyjne polegało na wciśnięciu dwóch palców w miejsce pod kostką, które było bolesne i opuchnięte. Ucisk był tak mocny, że aż podskoczyłam na ławce, a noga po wizycie zrobiła się dwa razy tak opuchnięta, jak przed wizytą. To był koniec badania - żadnego sprawdzenia zakresu ruchomości w stawie, czy coś podobnego. ...
Opinia dodana przez: Daria

Neurolog

Ogrodowa 7

lekarz Jacek Porczyński

Psychiatra

Stowarzyszenie "MONAR" Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MONAR" Ośrodek Rehabilitacyjno - Readaptacyjny w Zbicku
ulica Leśna 2