Lekarze Ciechocinek

lek. dent. Anna Sobocińska-Kozłowska

Stomatolog, Chirurg stomatolog

87-720 Ciechocinek

Pojechałam z bólem zęba do przychodni, w której pani doktor pomaga (rzekomo) w nagłych przypadkach. Mój chyba nie był dość nagły, ponieważ na przybycie pani doktor czekałam dobrą godzinę. Po fatalnym początku dalej wcale nie było lepiej – pani doktor wypisała receptę na antybiotyk i się pożegnała. Nie sprawdziła, co się dzieje, w żaden sposób nie pomogła. Co było przyczyną jej pośpiechu? Nie wiem, być może pozostawiony na podjeździe, odpalony ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Małgorzata Owczarek

Dermatolog, Dermatolog estetyczny

Ciechocinek

Niestety wyszlam od Pani w ogromnym szoku. Pierwszym spotkanie było przywatne za co zaplaciłam 180 zł. Jest okropnie nie miła, nie wytłumaczyła dla czego mam zmiany skórne, a po prostu powiedziała ze nie wie, po tym wszystkim przypalila mi to, czego nie potrzebno bylo przypalać i miało to 0 efektu.
Następnie byłam bardzo załamana i przyszłam do Pani doktor bez umówionej wizyty, bo miałam pytanie bardzo dla mnie wazne, którę ...
Opinia dodana przez: Na

lekarz Lech Rotuski

Ginekolog

Słowackiego 18a
Ciechocinek

Nie polecam. Mam złe doświadczenie z tym lekarzem. Jest mi przykro że akurat musiałam trafić na tego pana w najtrudniejszym momencie mojego zycia, poronienie. Brak profesjonalizmu i przede wszystkim wiedzy.
Opinia dodana przez: Karolina

dr n. med. Aleksander Sinkiewicz

Neurochirurg

Gabinet Lekarski

87-720 Ciechocinek

wspaniały fachowiec! naprawdę trudno o lepszego lekarza. Potrafi wszystko tak wytłumaczyć że człowiek przestaje się bać.
Opinia dodana przez: AGNIESZKA

dr n. med. Marek Rękas

Okulista

okulistyka

Ciechocinek

Zdecydowanie polecam profesora Rękasa. Bardzo kompetentny, ciepły człowoek. Jakie to szczęście, że Bozia dała mu TAKIE ręce, dzięki temu nie ma sobie równych.

lek. med. Grażyna Czekaj

Internista, Reumatolog

87-720 Ciechocinek

Nie wiem skąd tyle opinii negatywnych na temat Pani doktor Czekaj. Ja się leczę u Niej od 4 lat. Inni lekarze wcześniej nie mogli mnie wyprowadzić na życie bez bólu, a Ona to zrobiła i to w ciągu 3-4 miesięcy. A ból to był niesamowity, bo poszły mi kręgi w kręgosłupie. Mam do Pani doktor pełne zaufanie i polecam Jej fachowość. Na konsultacje przylatuję z Norwegii - BO WARTO !.
Opinia dodana przez: Szymon

mgr Stella Czerwińska

Logopeda

Przychodnia lekarska
ul. Bema 37 a
87-720 Ciechocinek

Jest to logopeda godny polecenia. Jestem osobą po wylewie - stan mojej mowy pozostawiał wiele do życzenia, aż do momentu kiedy trafiłam do pani Czerwińskiej. Poświęciła mi tyle czasu ile trzeba - zawsze jest do dyspozycji, kiedy tego potrzebuję.Wiem, że dużo pracy i spotkań mnie czeka, ale są efekty. Moja mowa jest już wyraźna. Polecam panią Czerwińską.

dr n. med. Cezary Guga

Kardiolog

87-720 Ciechocinek

Bardzo uprzejmy i kulturalny lekarz. Kompetentny, wyslucha pacjenta, zrobi badania dopiero pozniej podejmuje jakies kroki odnosnie leczenia. Spokojny i cierpliwy. Godny polecenia.

dr hab. n. med. Szymon Kubiak

Laryngolog

Matejki 6
87-720 Ciechocinek

Jest moim lekarzem od kilku miesięcy.Solidny, sumienny.Nakładł mi do uszu i od tego czasu nic mi nie szumi w głowie.

Kamil Praszczałek

Ciechocinek

Wspaniały Dentysta!!!!!!!!!! Miły sympatyczny i poprawia błędy niekompetentnych dentystów ... Gorąco polecam.