Cytolog Warszawa

Krolowej Aldony 3

Wspaniały lekarz. Komunikatywny, delikatny, odpowiedział na każde moje pytanie. Co ważne, podczas każdej wizyty dokładnie tłumaczył mi co mnie czeka, jakie mogą być kolejne kroki i działania. Polecam każdemu.

Opinia dodana przez: Małgorzata

Gabinet ginekologiczny
Żurawicka 12

Moja pierwsza pani ginekolog, bardzo się bałam a okazało się że nie ma czego. Pani doktor była bardzo miła i subtelna. słyszałam że takie baranie może być bolesne, ale tutaj absolutnie takie nie było. Dziękuje, pozdrawiam, polecam.

lekarz Jolanta Brankowska-Kozerawska

Endokrynolog, Ginekolog położnik

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Dr BRANKOWSKA
aleja Jana Pawła II 35/44

POLECAM WSZYSTKIM Z CAŁEGO SERCA. JEST WSPANIAŁYM LEKARZEM ZA KTÓRYM IDZIE KOMPETENCJA I OGROMNA WIEDZA .W RAZIE WĄTPLIWOŚCI ZAWSZE ZLECA DODATKOWE BADANIA KTÓRE ODPŁATNIE MOŻNA ZROBIĆ NA MIEJSCU I WRÓCIC DO GABINETU PANI DR.

dr Agnieszka Tymińska

Ginekolog położnik, Ginekolog

NZOZ Łucka
ulica Łucka 18/1801

Bardzo kompetentna Pani doktor. Dziś miałam u niej pierwszą wizytę, czułam indywidualne podejście do przypadku mojej choroby, też do mnie jako człowieka zlęknionego. Pani doktor okładnie mi wytłumaczyła proces leczenia choroby. Wierzę, że mnie wyleczy.

Alfa-Lek

To bardzo dobry lekarz. Nie zrażajcie się tym, ze czasami jest szorstka - jak coś się dzieje, na pewno pomoże. Dobry diagnosta.

Opinia dodana przez: Anna

Medicover

trochę jestem zaskoczona poprzednimi opiniami, byłam właśnie na pierwszej wizycie i wszystko było ok, w porównaniu z wcześniejszymi lekarzami Pan Laskowski był bardzo uprzejmy, odpowiedział mi na wszystkie pytania i jestem bardzo zadowolona z wizyty

dr n. med. Bożena Wacker-Pujdak

Ginekolog położnik, Ginekolog

Spółdzielnia Pracy Specjalistów Rentgenologów
Al. KEN 19, Warszawa Kabaty