Filtruj terminy

dr n. med. Jan Faryna

Cytolog, Patomorfolog

Krolowej Aldony 3
Warszawa

Szkoda wymyślać słów aby określić cechy i fachowość tego CZŁOWIEKA bo łatwo jest w Jego przypadku przecukrzyć.Lepsze fakty -dzwoni do mnie o 20:23 ,by się upewnić czy to ja dostarczyłem do konsultacji rozmazy badane w innym laboratorium /na wynik-opis czekałem 3 tygodnie a sprawa dotyczy raka trzustki !!!-wynik bez diagnozy bo ponoć materiał "skąpy'' . O 21:32 dostaje mail-a z wynikiem !!! Materiał był wystarczający a za skąpy materiał zapłaciłem ...
Opinia dodana przez: Tadeusz J.

lekarz Jolanta Brankowska-Kozerawska

Endokrynolog, Cytolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Dr BRANKOWSKA
aleja Jana Pawła II 35/44
00-899 Warszawa

Polecam z całego serca!!! Jest fantastyczna i niebywale kompetentna, zawsze w razie najmniejszych wątpliwości zleca dodatkowe badania, które można wykonać w tym samym miejscu i wrócić od razu do gabinetu by wszystko wyjaśnić. GORĄCO POLECAM!
Opinia dodana przez: DD

dr Joanna Adelson

Cytolog, Ginekolog

Alfa-Lek
Warszawa

Bardzo konkretna Pani! Super, że zapoznaje się z historią pacjenta w systemie enel-med... Dzięki temu nie trzeba kolejny raz opowiadać całej swojej historii. Wykonuje potrzebne badania. Jeśli ktoś oczekuje uśmiechania się i poklepywania po ramieniu, to nie tutaj... Chociaż jak dla mnie było wystarczająco uprzejma. Jeśli szukacie konkretnej pomocy, to polecam. Pani dr poleciła mi też bardzo dobrego endokrynologa, za co jestem jej wdzięczna.
Opinia dodana przez: Anna

Aleksander Laskowski

Cytolog, Ginekolog

Medicover
Warszawa

trochę jestem zaskoczona poprzednimi opiniami, byłam właśnie na pierwszej wizycie i wszystko było ok, w porównaniu z wcześniejszymi lekarzami Pan Laskowski był bardzo uprzejmy, odpowiedział mi na wszystkie pytania i jestem bardzo zadowolona z wizyty

dr n. med. Bożena Wacker-Pujdak

Ginekolog, Cytolog

Spółdzielnia Pracy Specjalistów Rentgenologów
Al. KEN 19, Warszawa Kabaty

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ