Cytolog Zawiercie

Ginekolog położnik, Ginekolog

Szpital Powiatowy w Zawierciu
ulica Miodowa 14
42-400 Zawiercie

Świetny i godny polecenia lekarz. Jedyne czego nie lubie to nie rozpoznawanie swoich pacjentek np. w szpitalu

lekarz Maria Bieniec

Ginekolog położnik, Cytolog

Ultrasonografia
Miodowa 6
42-400 Zawiercie

Pani dr Bieniec to osoba uprzejma z bardzo dużą wiedzą. Korzystam z usług Pani dr od czerwca 2012 i od tej pory byłam już trzykrotnie. Za każdym razem Pani dr poświęciła mi tyle czasu ile wymagało wyjasnienie moich dolegliwości. Gabinet w Zawierciu nowoczesny, bardzo czysty i profesjonalnie urządzony. Otrzymałam recepty na leki co prawda bardzo drogie ale tylko i wyłącznie na moją prośbę ponieważ tego typu leczenie jest nowością, a Pani dr z góry uprzedziła mnie że jest to kosztowne leczenie. Dlatego nie potwierdzam, że Pani dr wypisuje drogie leki,poprostu proponuje najnowocześniejsze terapie, które nie są jeszcze refundowane, a mogą dobrze rokować. Myślę drogie Panie, że nie jedna z Nas wydałaby forunę żeby tylko wyzdrowieć. Cena wizyty uzależniona jest od dodatkowych zleceń typu cytologia czy wymazy itp od 100-150 zł, w innych zawierciańskich gabinetach jest o wiele drożej!!!!
Jestem bardzo zadowolona z usług Pani dr Bieniec.
Anita M