lekarz Czesław Gawroński

Psychiatra

najlepszy psychiatra z jakim miałam do czynienia.

najlepszy psychiatra z jakim miałam do czynienia.

Mnie Pan doktor pomógł rozwiązać problemy osobiste, czułam się bardzo dobrze podczas wizyty, traktował mnie tak po prostu po ludzku. Nie dał odczuć że on jest lekarzem a ja jestem jakaś gorsza. Osobiście polecam. Mam tylko zastrzeżenie co do przepisanych leków, ponieważ okazały się za słabe i poprosiłam o zmianę. Później było w porządku. Bardzo dobry lekarz.

Pan Czesław Gawroński moim zdaniem jest jednym z lepszych i tańszych lekarzy u których się leczyłem prywatnie. Z własnego doświadczenia i z czystym sumieniem mogę go polecić każdemu kto potrzebuje pomocy . Sam przez wiele lat cierpiałem na silną fobię społeczną i dzięki Jego pomocy udało mi się zmniejszyć chorobę do tego stopnia że mogę normalnie żyć .

nie poleccam,gdyz nie poświeca dostatecznie duzo czasu na pacjenta ,no i jest drogi