lekarz Czesław Idzik

Laryngolog, Alergolog

2,8
2,8
2,6

Sam Pan lekarz ok, sympatyczny. Natomiast Pani w rejestracji pozostawia wiele do życzenia. Nie miła, zero podejścia do pacjenta siedzi tam chyba za karę i z przymusu. Podejście typu : Królowa jest tylko Jedna. Żenada - chyba najwyższy czas zmienić kadrę.

Dr Idzik ma jedynie czas dla prywatnych pacjentów, których przyjmie o każdej porze za pieniądze. Rejestratorka umawiająca wizyty w ramach NFZ nie ma żadnej empatii i z silnym bólem ucha zapisuje ludzi na odległe terminy. Kobieta zainteresowana głównie sobą oraz plotkowaniem z koleżankami. Zdecydowanie odradzam tą przychodnie. Pielęgniarka/rejestratorka zachowuje się wobec pacjentów tak jak by nadal był PRL.

Zdecydowanie nie polecam tego pseudolekarza. Liczy się dla niego tylko kasa. Mimo pustej poczekalni nie przyjmuje w pilnych przypadkach ze skierowaniem "cito". Nieprzyjemny, wyrachowany i gburowaty. Nie jest dziwne że poczekalnia jest pusta.

Bardzo dobry specjalista. Sumienny i rzetelny. Kompleksowo podchodzi do pacjentów. Cierpliwy i uprzejmy.

Bardzo dobry, uprzejmy i delikatny lekarz.Dokumenty w rejestracji i pani rejestratorka na piatke.

Od wielu lat lekarz ten leczy mnie z astmy powodowanej alergią i prawie zapomniałam jaka potrafi być dokuczliwa. Odczulam się i każdemu polecam tą metodę leczenia alergii. Lekarz Idzik jest bardzo uprzejmy, poświęca sporo czasu jak trzeba i otacza troską. Polecam.

Kilka krotnie korzystałam z porad , trafna diagnoza i skuteczne leczenie. Lekarz jest bardzo uprzejmy, traktuje pacjenta indiwdualnie.

NIEPOLECAM a na dzieciach to wogule sie niezna pani w rejestracji jest nieprzyjemna a on sam niepoświęca pacjentom więcej czasu ile trzeba

polecam .. wlasnie wrocilam z zalozenia testow platkowych

polecam .. wlasnie wrocilam z zalozenia testow platkowych

Lekarz nie rozpoznał mojej choroby, przepisywał mi leki chociaż tak naprawdę(jak zrobił to inny lekarz) powinien skierować mnie na dodatkowe badanie, które wykazało, ze potrzebny jest zabieg.