lekarz Czesław Idzik

Laryngolog, Alergolog

2,7
2,6
2,5

Dawno nie spotkałam się z gorszym podejściem, pani z rejestracji nie wpuszcza ludzi wg kolejki tylko wg własnego uznania. Ten pseudo lekarz zachowuje się gburowaty i nie posiada kompetencji do kontaktu z dziećmi

Dr Idzik ma jedynie czas dla prywatnych pacjentów, których przyjmie o każdej porze za pieniądze. Rejestratorka umawiająca wizyty w ramach NFZ nie ma żadnej empatii i z silnym bólem ucha zapisuje ludzi na odległe terminy. Kobieta zainteresowana głównie sobą oraz plotkowaniem z koleżankami. Zdecydowanie odradzam tą przychodnie. Pielęgniarka/rejestratorka zachowuje się wobec pacjentów tak jak by nadal był PRL.

Sam Pan lekarz ok, sympatyczny. Natomiast Pani w rejestracji pozostawia wiele do życzenia. Nie miła, zero podejścia do pacjenta siedzi tam chyba za karę i z przymusu. Podejście typu : Królowa jest tylko Jedna. Żenada - chyba najwyższy czas zmienić kadrę.

Zdecydowanie nie polecam tego pseudolekarza. Liczy się dla niego tylko kasa. Mimo pustej poczekalni nie przyjmuje w pilnych przypadkach ze skierowaniem "cito". Nieprzyjemny, wyrachowany i gburowaty. Nie jest dziwne że poczekalnia jest pusta.

Bardzo dobry specjalista. Sumienny i rzetelny. Kompleksowo podchodzi do pacjentów. Cierpliwy i uprzejmy.

NIEPOLECAM a na dzieciach to wogule sie niezna pani w rejestracji jest nieprzyjemna a on sam niepoświęca pacjentom więcej czasu ile trzeba

Leczenie u tego lekarza to strata czasu, chyba, że jest to jakieś książkowe schorzenie, ale też nie zawsze wtedy skuteczny.

Bardzo nieprzyjemny, nie polecam . Z pewnością nie jest to lekarz z powołania.

Bardzo nieprzyjemny, nie polecam . Z pewnością nie jest to lekarz z powołania.

Bardzo dobry, uprzejmy i delikatny lekarz.Dokumenty w rejestracji i pani rejestratorka na piatke.

Lekarz nie rozpoznał mojej choroby, przepisywał mi leki chociaż tak naprawdę(jak zrobił to inny lekarz) powinien skierować mnie na dodatkowe badanie, które wykazało, ze potrzebny jest zabieg.