dr n. med. Czesław Jaremczyk

Ortopeda, Traumatolog, Chirurg ogólny

2,5
2,1
2,6

Kompetentny, miły, konkretny. Dobry kontakt z pacjentem. Chętny do udzielania wyjaśnień. Wnikliwie analizuje przypadek medyczny.

Zły organizator oddziału. Nastawiony na kierowanie pacjentów ze szpitala do swojej prywatnej działalności.

W szpitalu lekarz pobieżny, podejście hurtowe do pacjentów, więcej czyta z oczu niż ze zdjęć RTG. Nie wiem jak w prywatnym gabinecie, ale chyba nie chcę się przekonać. Sprawdzę siłę pieniądza u innych lekarzy.

Moja mama jest pacjentką pana Jaremczyka od kilkunastu lat.Nigdy nie obiecywał cudów,stawiał sprawe bardzo jasno.Miły i sympatyczny człowiek i lekarz,tak samo w szpitalu czy na wizycie domowej.Polecam

byłam u niego w szpitalu czekałam 5 dni na artroskopie w2007 roku

byłam u niego w szpitalu czekałam 5 dni na artroskopie w2007 roku

Lekarz niemily, opryskliwy ponadto wybuchowy. Nie polecam nikomu.

Lekarz niemily, opryskliwy ponadto wybuchowy. Nie polecam nikomu.

moim zdaniem jest to lekarz u którego byłam wiele razy i jest miły i zna sie na rzecz

opryskliwy nieuprzejmy za 100 złoty recepta na witaminy w zastrzyku prosić o cos raczej nie radze

Bardzo dobry fachowiec. Faktycznie, mógłby trochę bardziej kompleksowo podchodzić do problemu (np. analiza przyczyn, bardziej holistyczne spojrzenie). Rzeczowy, nie "czaruje" :-)

Może dla tych co przychodzą do tego lekarza prywatnie jest dobrym lekarzem ale jako orzecznik Zus jest niekompetentny