lekarz Czesław Straczyński

Chirurg dziecięcy

Bardzo dokładne badanie, ma czas nie spieszy się, trzykrotnie wykonał USG przy jednej wizycie, raz jak przyszliśmy, drugi po napojeniu dziecka, trzeci po oddaniu moczu. Dziękuję z całego serca za takie podejście, fach, rzeczowość!!! Polecam wszystkim!!

Dwukrotnie miała przyjemność spotkać Pana Doktora w związku ze stulejka syna oraz z koniecznością wykonania usg jamy brzusznej. Pan Doktor doskonale nam wyjaśnił w czym leży problem, był bardzo delikatny i taktowny. Doktor przepisał lek po którym nieprawidłowość ustąpiła. Kolejna wizyta dotyczyła usg jamy brzusznej, Pan Doktor wykonał bardzo dokładnie badanie i mimo długiej kolejki pacjentów, poświecił dziecku tyle czasu ile było potrzeba by diagnoza była prawidłowa. Jestem szczerze wdzięczna, że moje dziecko ma tak doskonałą opiekę.