dr n. med. Czesław Szewczyk

1,5
1,6
1,4

Pan Szewczyk był moim pierwszym ginekologiem. Wizytę zaliczyłam mając lat 17 i nie mając żadnego doświadczenia seksualnego pan doktor zrobił mi badanie przez pochwę - mimo, że zaznaczyłam, że mam dość niski próg bólu. Brak delikatności pana Szewczyka mnie poraził. Można się spodziewać, że wyszłam z płaczem i postanowieniem, że nie wrócę tam nigdy. Kilka miesięcy później sytuacja zmusiła mnie, bym poszła tak raz jeszcze, po receptę na tabletki antykoncepcyjne. Po tym, jak zostałam zrugana z góry na dół, że w wieku lat 18 tabletki to głupota i 'wydziwianie', nawet jeśli konieczność zażywania była z powodów hormonalnych, pan doktor zrobił mi badanie. Ponownie - bardzo bolesne (nogi mi się trzęsły gdy ubierałam się wychodząc), zrobił cytologie, stwierdzając ogromną nadżerkę do wypalania na już. Przepisał antybiotyk, żeby pozbyć się wszystkiego przed zabiegiem. Miałam problem z aplikacją, więc każdego wieczoru przeżywałam dramat. Po kuracji okazało się, ze moja pochwa jest wyjałowiona, że zapalenie pęcherza skutkowało u mnie infekcją wymagającą ponownego antybiotykowania. Kolejny ginekolog pół roku doprowadzał mnie do stanu 'używalności'... a "ogromna nadżerka" okazała się małymi brakami nabłonka więc może doktor Szewczyk się przewidział.
Prócz koniecznej cytologii, doktor nigdy nie wpadł na pomysł USG.
Nie mam pojęcia, czy prywatnie doktor też jest taki 'kompetentny', ale przychodnie, w której przyjmuje omijam szerokim łukiem.
Nie polecam.

Lekarzem tego pana nazwać nie można... mam 22 lata od 17 roku zycia pan Szewczyk pakował we mnie najsilniejszą antykoncepcje jaka istnieje na rynku tylko dlatego ze moje miesiaczki byly bolesne, oczywiscie nie robiac zadnych badań hormonalnych... tabletki odstawiłam rok temu ponieważ czulam ze osłabiają mój organizm.... od tego czasu pan Szewczyk stwierdził 4 ciąze bez zadnego usg ale po zrobieniu testu wynik za każdym razem byl negatywny a ja dalej nie wiedzialam co dzieje sie z moim organizmem. Tydzien po tym jak stwierdzil ostatnią ciąze zgłosiłam sie do innego lekarza usłyszalam ze podejrzewa u mnie nowotwór jajnika, tydzien pozniej wyrok sie potwierdził. Przez człowieka który nie potrafił wykryć zwykłej cysty moje życie jest zagrożone, nie mówiąc już o tym ze w przyszłości moge nie być w stanie mieć dziecka... ostrzegam przed wizytą u tego pseudo lekarza !!!!!!

Przede wszystkim nie polecam tego lekarza. Chodziłam do niego od 18. roku życia, lekarz ten wykrył u mnie (w wieku 21 lat) gigantyczną nadżerkę jak na tak młodą osobę i stwierdził, że tego nie da sie wyleczyć ze środków NFZ-tu. Mój zabieg miał kosztować, jak to stwierdził dr, 250 zł i miał być pilnie przez niego wykonany bo ta nadżerka mogłaby zagrażać życiu. Zdecydowałam się skonsultować się z innym lekarzem, zanim wydam tak dużą kwotę na jeden zabieg. Inny lekarz zrobił mi usg dopochwowe (czego przy żadnej rutynowej kontroli u dr Szewczyka się nie doczekałam), zrobił także cytologię, pomimo tego że dr Szewczyk robił mi ją pół roku prędzej i nic ona nie wykazała. Okazało się, że żadnej nadżerki nie mam, było to zwykłe zaczerwienienie powstałe na skutek brania antybiotyków. Nie zrobił mi nigdy żadnych badań gdy przepisywał mi tabletki antykoncepcyjne. Nie zapytał czy na coś przewlekle choruje, a mam niedoczynność tarczycy więc już jedne hormony przyjmuję od 9 roku życia. Lekarz niekompetentny, nie wykonuje podstawowych badań kobiecych narządów rozrodczych. NIE POLECAM TEGO LEKARZA ! ! ! ! ! ! ! do niego się chodzi tylko po recepty na tabletki antykoncepcyjne. Na pewno na gigantyczną nadżerkę naciągnął parę kobiet... ja znam 4 takie przypadki w bliskim otoczeniu. Jeżeli by była na tym forum taka opcja to wszędzie by dostał 0/5 !! UWAŻAJCIE NA TEGO CZŁOWIEKA ! ! ! !

Dr Szewczyk prowadzil mnie podczas ciazy. Nie zalecil podstawowych badan, ktore powinny zostac przeprowadzone. Nie wspominajac o tym, ze jest tak malomowny, ze jezeli sie nie zapytalam to bym nic nie wiedziala. W polowie ciazy okazalo po wizycie u innego lekarza okazalo sie, ze dziecko jest martwe, a ja od poczatku powinnam byla miec traktowana ja jako ciaze zagrozona. Jezeli ktoras z was jest w ciazy badz planuje miec dziecko zdecydowanie odradzam i zalecam wybor innego ginekologa, by miec pewnosc, ze donosicie zdrowe dziecko.

Kompletny duren nie znający sie na tym fachu jak on wogóle moze pzryjmowac pacjentki. Chciał usunąc macice której juz nie było od kilku lat.To paranoja.Kiedy go w koncu wywalą.Czy nikomu nie zalerzy na zdrowiu kobiet na Stroszku?

prowadził moją ciąze , przez 5 miesiecy nawet usg nie zrobil mi a rowniez badania tetna dziecka. Miły jest i stara sie ale przyznam ze nie za bardzo potrafi prowadzic dobrze kobiete w ciazy

jest mily ale niestety zle leczy nie polecalabym go w powaznych sprawach zyczliwa

Lekarz leczy wszystkie kobiety na raka. Zmarnował mi 2 miesiące życia, które spędziłam na płaczu i bólu.