dr Czesława Dukaczewska-Wójcicka

Ginekolog, Ginekolog położnik

3,6

Prowadziłam ciążę u dr Dukaczewskiej, jestem w pełni zadowolona ze swojej decyzji. To anioł, nie człowiek! Gabinet zadbany, czysty. Profesjonalna obsługa od rejestracji, badania USG po wizyty u dr Dukaczewskiej. Pani Dr dokładnie słucha pacjentów, odpowiada na wszystkie pytania, badania wykonuje bardzo delikatnie. Zawsze uśmiechnięta i życzliwa. Poświęca dużo czasu na wizycie. Dr Dukaczewska dmucha na zimne i gdy widzi coś niepokojącego od razu dziala - co przy prowadzeniu ciąży jest priorytetem! Dzięki opiece dr Dukaczewskiej mimo nadciśnienia i cukrzycy ciążowej urodziłam zdrową córeczkę! Kolejna ciąża? Tylko u dr Dukaczewskiej! Nie wyobrażam sobie wizyt u innego ginekologa. Cóż, nie pozostaje mi nic innego jak życzyć więcej takich lekarzy jak dr Dukaczewska - z powołania.

Polecam serdecznie gabinet Contenta w Pruszkowie i Panią Dr oczywiście :)

Świetny specjalista. Polecam. Prowadziłam u dr ciążę. Zleca mnóstwo badań. Prowadzenie ciąży na poziomie europejskim.

Bardzo dobra Pani doktor; zna się na wykonywanym zawodzie. Prowadziła moją ciążę; mam do niej pełne zaufanie.Gorąco polecam.

Nie polecam, przez pół roku kilka wizyt i żadnego skierowania na podstawowe badania krwi, a co się okazało niezbędne. Cena 150+100 za usg, to zdecydowanie za drogo, a jakość usług słaba.

Niemiły,nieuprzejmy lekarz. Ciagle opozniena- trzeba dlugo czekac.

Niemiły,nieuprzejmy lekarz. Ciagle opozniena- trzeba dlugo czekac.