lekarz Czesława Woźniak

ja nie jestem zadowolona zero badan winikow tylko antybiotyki i zastrzyki niepolecam

bardzo miła uprzejma,ma bardzo dobre podejscie do dziecka.Dokładność badania bardzo mnie zaskoczyła ,naprawde niewidziałam jeszcze żeby lekażbadał tak dokładnie ,polecam usługi Pani doktor.

Witam powiem tak parę lat temu wizyty u Pani doktor były zupełnie inne, skierowanie na wyniki, specjalisty, teraz leczenie ogranicza się do wypisania recepty, antybiotyk a o skierowanie do specjalisty dosłownie trzeba prosić. Szkoda że takie jest podejście dzisiejsze Pani doktor.

Pani doktor jest naszym lekarzem rodzinnym, jesteśmy bardzo zadowoleni.

Pani doktor jest naszym lekarzem rodzinnym, jesteśmy bardzo zadowoleni.

Lekarz kierujący się dobrem pacjenta i etyką zawodową

Lekarz kierujący się dobrem pacjenta i etyką zawodową

Kilka lat temu poleciłabym . Była wspanialym lekarzem. Teraz się zmieniła . Teraz mniej poswięca czasu pacjętom i nie chce zlezac wyników twierdzac ,że nie ma takiej potrzeby. A jest tak pięknie mówione ,że właściwa diagnoza zależy od wynikow. Dzieci nasze kiedys panią Doktor uwielbiały.