lek. dent. Dagmara Cebrzyńska

Obiecałam sobie, że napiszę kilka słów o mojej kochanej dentystce, a więc, trafiłam na fotel do doktor Dagmary troszkę przez przypadek, ząbek bolał, chciałam się umówić na wizytę do Ewy Mazurek ale na najbliższy wolny termin musiałabym czekać około tygodnia. Kiedy szłam na wizytę miałam mieszane uczucia ale teraz wiem, że dobrze trafiłam. Jestem bardzo zadowolona, Doktor Dagmara to młoda, sumienna i dokładna dentystka. Podejście wzorowe, problem rozwiązany, bólu nie ma, ząb wyleczony. Polecam i pozdrawiam, Kamila.