lekarz Dagmara Tucholska

Super lekarz ,poznałam ją w szpitalu odbierała mój poród ,wspierała na każdym kroku ,wytłumaczyła postępowanie w połogu ,świetny lekarz z super podejeśćiem do pacjenta polecam :)

Jest świetna. Prowadziła moją ciążę na nfz. Nie raz się zdarzało że siedziała po godzinach przyjmując pacjentki. Pomimo dużej kolejki każdej ciężarnej poświęcała odpowiednią ilość czasu. Robi bardzo dokładnie badania, zleca również sporo badań. Jak tylko jest podejrzenie czekogolwiek z poza jej dziedziny co może negatywnie wpłynąć na ciężarną od razu daje skierowanie do specjalisty. Troszczy się o pacjentki. Wysłała mnie w odpowiednim momencie na l4 za co jest jej bardzo wdzięczna bo sama nie chciałam iść. Empatyczna, miła, dokładnie tłumaczy. Chyba lekarz bez wad

Bardzo miła i empatyczna Pani Doktor, badania przeprowadzane dokładnie. Wszystko mi spokojnie wytłumaczyła, widać było duże zaangażowanie do wykonywanej pracy w tym trudnym zawodzie. Dziś jestem już po operacji w Katowickim Centrum Onkologii, gdzie poznałam Panią Doktor. Dziękuję i pozdrawiam serdecznie.

Dziękuję i pozdrawiam serdecznie.

Naprawdę dobry ginekolog, zleca dużo badań, szczegółowo, nie zbywa pacjenta. Bardzo polecam z całego serca 😊