mgr Damian Grad

Fizjoterapeuta

Szczerze polecam, dzięki fizjoterapii stomatologicznej i terapii manualnej na żwaczach całkowicie ustąpiły dolegliwości bólowe, które utrudniały bardzo życie. Jestem bardzo szczęśliwa, że trafiłam do Damiana, polecam!

Rece ktore lecza, szybka i trafna diagnoza, problemy z plecami przeszly po dwoch wizytach, goraco polecam

Damian to najlepszy fizjoterapeuta jakiego znam. Ćwiczę sztuki walki i kontuzje pleców to chleb powszedni. Poza punktualnością, kulturą osobistą, fachowością, skutecznością, poprostu nie ma lepszego fizjo niż Damian, aby ból pleców porostu minął. Polecam!