Fizjoterapeuta Warszawa

ul. Strumykowa 40 A

Wolny termin: 19 Lip o 09:00. Sprawdź inny. # 3

PODOS Przychodnia Lekarsko - Podologiczno - Rehabilitacyjna
ul. Ludwika Narbutta 46/48

Uważajcie na niego, zerowe kompetencje, strata czasu i nerwów!!!! Odradzam, jeśli nie chcecie stracić pieniędzy.

Opinia dodana przez: Artur
Wolny termin: 20 Lip o 08:00. Sprawdź inny. # 4
Fizjoterapeuta Warszawa mgr Rafał Duda

mgr Rafał Duda

Wizyty domowe, Terapeuta

Centrum Rehabilitacji Fizjo-Orth
ul. Andersena 1, 01-911 Warszawa

Trafiłem do Pana Rafała z potwornym bólem odcinka lędźwiowego kręgosłupa, ból na tyle mnie ograniczał, że miałam trudności z poruszaniem się oraz z normalnym siedzeniem. Jeden z lekarzy proponował mi zabieg chirurgiczny ale szczęście kolega polecił mi Pana Rafała na i po niespełna 1,5 miesiącu leczenia mogę w końcu normalnie funkcjonować, a ból ustąpił całkowicie. Z pewnością jest to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Bardzo cenię wiedzę, umiejętności i zaangażowanie tego fizjoterapeuty w to co robi (zawsze dzwoni i pyta jak się pacjent czuje). Jeśli ktoś poszukuje fachowca w tej dziedzinie to szczerze polecam!

Opinia dodana przez: k.wilczek

Al. Jerozolimskie 65/79 (Centrum Medyczne LIM)

Młody człowiek ale z jaką wiedzą. Ma złote ręce - na pierwsze pozytywne efekty nie trzeba długo czekać. Szczerze polecam.
Wdzięczna pacjenta-BKM

Wdzięczna pacjenta-BKM

mgr Jarosław Kowalski

Wizyty domowe, Rehabilitant

RLMed
Mokotowska 1, XII piętro
Śródmieście, Warszawa

Przy rwie kulszowa byłem na 3 innych rehabilitacjach i klapa a tu po paru zabiegach super się czuję. Polecam na bóle nóg i kręgosłupa dolnego. Mnie nawet w krzyżu przestało strzykac.
W Trójmieście najlepszy specjalista od nastawienia kości.

W Trójmieście najlepszy specjalista od nastawienia kości.

Opinia dodana przez: Leszek P
Fizjoterapeuta Warszawa mgr Aneta Ficygowska

FizjoSystem - Centrum Rehabilitacji
ul. Wita Stwosza 32 lok. 1
Mokotów, Warszawa

Do Pani Anety trafiłyśmy z polecenia trenera.Moja córka intensywnie trenuje od kilku lat tenis ziemny. W grze towarzyszą jej większe i mniejsze kontuzje. Do Pani Anety trafiłyśmy z urazem który wyeliminował Basię na kilka miesięcy z gry. Najpierw wizyta u ortopedy, który nie był zbytnio zainteresowany pomocą, potem rehabilitacja która polegała na przyjmowaniu zabiegów fizykalnych... pomogło, ale ból barku wrócił i uniemożliwił grę. Pani Aneta spadłą nam z nieba. Zbadała Basię, wytłumaczyła co wolno jej robić a czego ma unikać, wdrążyła pracę manualną oraz zaleciła ćwiczenia do domu. Po 2 wizytach ból zniknął, po miesiącu pracy manualnej i ćwiczeń Basia wróciła na kort. Pani Aneta na bieżąco dawała nam wskazówki co wolno robić a na co jest jeszcze za wcześnie. Po 2 miesiącach córka już normalnie trenuje oraz bierze udział w turniejach. Jesteśmy cały czas w kontakcie z naszą fizjoterapeutką. Miła, zawsze uśmiechnięta i pełna optymizmu. Świetny kontakt z pacjentem. W 100% jako rodzic zaufałam i oddałam w jej ręce swoją córkę. Dziękujemy Pani Aneto.
Pozdrawiamy

Opinia dodana przez: Maria Małyszko

Marszałkowska 28 (nad Trasą)

Panią Paulę poleciła mi pani dr, którą wcześniej pani Paula prowadziła. Jestem po usunięciu piersi. To pani Paula mnie postawiła na nogi i nie tylko fizycznie, ale i psychicznie. Polecam z całkowitą odpowiedzialnością.

Opinia dodana przez: Aleksandra

ul.barska

Trafiłam do Pana Marcina 3 dni po urazie kręgosłupa (nie chodziłam i nie siedziałam). Do przychodni wniosło mnie 2 chłopaków, a wyszłam na własnych nogach bez pomocy. Dopiero zaczynam rehabilitację, ale jestem zachwycona podejściem i efektami jakie mam na tem moment.
Pan Marcin był bardzo zainteresowany pomimo, że wizyta o godz.21, wszystko tłumaczył, był cierpliwy i miły. A najważniejsze, że profesjonalny i skuteczny.
Terapia najprzyjemniejsza nie była, bo zdecydowanie nie ...

Terapia najprzyjemniejsza nie była, bo zdecydowanie nie poszłam na masaż relaksacyjny, ale warto! Od wczoraj jestem najszczęśliwszą osobą pod słońcem.
Cieszę się, że trafiłam na takiego Anioła.
I dlatego wszystkim bardzo polecam tego fizjoterapeutę!

Opinia dodana przez: Rewela

centrum rehabilitacji
ul.Ożarowska 75a

Gorąco polecam Panią Anię. Bardzo sympatyczna osoba, wspaniała profesjonalistka, posiada doświadczenie i wiedzę co bardzo ważne. Z sercem podchodzi do swoich małych pacjentów.

Fizjoterapeuci w mieście Warszawa