lekarz Daniel Borowski

Neurolog

Pan doktor zna sie na swoim fachu. Pomogl mojej mamie, od razu polozyl ja d oszpitala, zlecil badania i teraz jest juz dobrze. Dziekujemy!!!!

Potwierdzam to co napisali poprzednicy i polecam

Potwierdzam to co napisali poprzednicy i polecam

nie bede sciemnial ale to chyba najlepszy lekarz z jakim mialem kontakt :) spoko ziom, bardzo wyrozumialy i co najwazniejsze madry specjalista, bez watapienia najlepszy neurolog w ZABRZU :)

Po koszmarnej wizycie u Pani dr neurolog, kolejna wizyta u Pana dr Borowskiego była niesamowitym, pozytywnym zaskoczeniem. Niby ta sama przychodnia a tak różne podejście.

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pana Doktora.Polecam wszystkim.

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pana Doktora.Polecam wszystkim.

Wspaniały pan Doktor,nieraz ratował mnie z ciężkiej choroby jaką jest rwa kulszowa .Oby więcej takich lekarzy było ,pełny szacunek dla takiego doktora.Polecam wizytę u niego.

Pan dr Borowski jest lekarzem z powołania. Miły i uprzejmy, poświęca czas pacjentowi i tłumaczy cały proces leczenia, wymagane badania oraz sposób postępowania po wyjściu ze szpitala. Mogę szczerze polecić pana doktora jako dobrego specjalistę neurologa. Oby więcej takich szpitalii takich lekarzy w Polsce! Joanna Skorek-Kopcik

Joanna Skorek-Kopcik

szybka diagnoza i skierowanie na dalsze badania i rehabilitacje. Rzeczowe podejście do choroby. polecam,

Jest to lekarz z powołania. Nigdy ie widziałem, żeby odmówiła jakiemuś pacjentowi wizyty nawet gdy już ma wiele osób.Zawsze robi pełna diagnostyczne laboratoryjną jak i obrazową.Tylko takich lekarzy w Polsce sobie życzyć