lekarz Daniel Konik - Piński

Jestem bardzo zadowolona że mąż trafil właśnie do tego lekarza w poradni przyszpitalnej. Zostal objety fachowa opieką a jego leczenie przyniosło zamierzony efekt.

Arogancja tego pana nie z zna granic, jeżeli ktoś wybrał zawód lekarza to nie upoważnia go to do traktowania rodziny chorego jak ludzi gorszego sortu. Niechętnie udziela informacji, brak jakiegokolwiek szacunku, empatii. Pan doktor nie jest właścicielem szpitala i oddziału hospicyjno - paliatywnego we Wrześni. Przez dziesięć dni nie widziałam tego pana na wizycie a spędzałam tam całe dnie, porażka dla szpitala. Zdecydowanie nie polecam !