lek. med. Daniel Lewczak

Urolog

Bardzo polecam Pana Doktora, wspaniały specjalista, uprzejmy, szybki i konkretny w działaniu. Dziękuję Panie Doktorze

Lekarz o dużej wiedzy medycznej stawiający prawidłową diagnozę, zalecany sposób leczenia bardzo skuteczn, wspaniale wykonujący biopsje.

Byłam dzisiaj u doktora. W 100 procentach kompleksowo podchodzi do tematu pacjenta, choroby i leczenia. Jest szybki i konkretny. Cieszę się że zdecydowałam się na tego lekarza, bo chyba lepiej trafić nie mogłam.

wizyta prywatna, zabieg na nfz - zdecydowanie polecam, bardzo dobry specjalista.

Jestem bardzo zadowolona. Dzięki Dr pozbyłam się guza w pęcherzu. Pozdrawiam mieszkanka Ciechocinka

Zaden lekarz przez 20 lat nie wiedzial o co "halo".Ten lekarz za to jak dla mnie podchodzi pod geniusza;-) pozdrawiam

Poraz drugi popisał sie wiedzą i kompetencją.Takich lekarzy nam trzeba;-) doktor haus sie chowa;-) pozdrawiam pana doktora pacjent M.Dąbrowski

Bardzo dobry i kompetentny lekarz.Dwa podejścia i zabieg.Polecam tego lekarza z czystym sumieniem .Dziękuje i pozdrawiam .

Wspaniały człowiek. Wielka wiedza. Konkretne podejście do tematu. Serdeczne polecam. Karol Wojcieszko

Karol Wojcieszko

Jestem bardzo wdzieczna za udzielona mi pomoc. Dziekuje