lekarz Daniel Lubiński

To była moja pierwsza wizyta. Od bardzo dawna nie spotkałam takiego lekarza. W pozytywnym znaczeniu oczywiście. Ogromna wiedza. Wywiad przeprowadzony szczegółowo. Czas poświęcony tyle ile choroba wymaga. I co najlepsze stosuje nowoczesne metody a nie jak dużo neurologów faszerują tabletkami , gdzie człowiek nie wie jak się nazywa. Jak ktoś ma potworne bóle głowy różnego pochodzenia to polecam doktora.

Trafiłam do tego lekarza w Gostyniu z polecenia. Gdy usłyszałam ile ma lat powiem szczerze, że chciałam zrezygnować. Po wizycie byłam jednak w szoku. Nigdy żaden lekarz mnie tak nie potraktował. Zadawał pytania, słuchał, odpowiadał. Zostałam odpowiednio przebadana. Diagnozę postawił, zapisał odpowiednie leki a ja przestałam się męczyć. Polecam.

Trudno słowami wyrazić. Podam przykłady. Leczyłem się aż 7,5 roku i ciągle bez skutku. Po jedynej, jednej wizycie u pana doktora jest diagnoza i jest skutek, są trafne leki. W gabinecie ( na NFZ) spędziłem prawie godzinę. Czekałem od południa prawie do 20:00 ale było warto. Więcej takich lekarzy.

Trudno słowami wyrazić. Podam przykłady.

Bardzo życzliwy kompetentny lekarz z powołania nie poddaje się tak szybko szuka rozwiązania problemu zdrowotnego wyszukujac leki na zmiane po małej ilosci uwzgledniając budzet chorego. Wielu się poddało lekarzy a trafiając do p doktora jestem bardzo wdzięczny za poswiecony czas i diagnoze polecam gorąco pacjent