Fizjoterapeuta z prawdziwego zdarzenia..sprawił że córka spoglada"prościej "na świat..godny polecenia i dorosłych i dzieci☺

Dziękuje za pozytywne opinie natomiast tytuł naukowy jaki tu został mi nadany przez rodziców moich pacjentów jest nieadekwatny. Jestem fizjoterapeutą z zamiłowania, którego pasją jest praca z dziećmi w tym z dziedziny medycznej jaką jest ortopedia. Dziękuje Daniel Makowski

Dziękuje Daniel Makowski

Trudno znaleść specjalistę w kujawsko-pomorskim odnośnie skróconej nogi dziecka Pan dał nam namiary na profesora Jóźwiaka z Poznania i jesteśmy w trakcie leczenia pokazał nam co córka ma wykonywać za ćwiczenia jak kupić odpowiednie buty i wkładki. Dla mnie super Dziekujemy

Super Gratulacje nie mogłam chodzić plecy i biodro bolało mnie bardzo długo nie mogłam spać krzyczałam z bólu nie mogłam się wyprostować po pierwszej wizycie znaczna poprawa mojego samopoczucia Rewelacja Polacam

Wciąż poszukujesz "Fizjoterapeuta Toruń"?

Graboń Kamil

Ortopeda dziecięcy