lekarz Daniel Obara

Psychiatra

Najbardziej kompetenty lekarz psychiatra jakiego do tej pory spotkałem.Bardzo kompetentny najlepszy psychiatra w Ełku.Chociaż dzisiejsza wizyta nie była już tak na 5.Po części to moja wina

Świetny specjalista,doradzi,wysłucha, dokładnie wszystko wytłumaczy,po każdej wizycie jestem bardzo podbudowana i wracają mi chęci do życia. Serdecznie dziękuję panu doktorowi i polecam innym pacjentom do kontaktu z doktorem Obarą na pewno pomoże. Bardzo empatyczny człowiek,wyrozumiały,odziedziczył te cechy chyba po swoim ś.p.tacie i swoich zdolnościach.Dziękuję doktorowi i pozdrawiam.Wdzięczna pacjentka.

Lekarz, który lekarzem psychiatrą być nie powinien. Moją schizofrenią schizofrenię zdiagnozował jako zaburzenia lękowe, a po próbie samobójczej i krótkiej rozmowie wysłał mnie do domu. Po kilku dniach rozpoczęłam leczenie w specjalistycznym osrodku, a leki przepisane przez lekarza tamtejsi fachowcy określili jako witaminę C. Niestety, nie wykazał się wiedzą, kompetencją. Po próbie samobójczej powinien wysłać mnie na fachowe leczenie do szpitala, a nie do domu, gdzie dalej funkcjonowałam w męczarniach. Niestety, Ełk nie oferuje żadnej pomocy psychitrycznej- rzetelnej i fachowej!!!

Lekarz, który lekarzem psychiatrą być nie powinien.
Niestety, nie wykazał się wiedzą, kompetencją.
Niestety, Ełk nie oferuje żadnej pomocy psychitrycznej- rzetelnej i fachowej!!!

wspaniały doktor teraz po 25-ciu latach,wiem jak wygląda normalne życie........bardzo polecam.

Lekarz nie wzbudził mego zaufania. Do tego taką terapię, jaka mi zaproponował i takie leczenie mógłbym sam sobie zafundować. Za 5 minut głupie gadki i za wypisanie beznadziejnych leków - 8 dych.

Lekarz nie wzbudził mego zaufania.
Za 5 minut głupie gadki i za wypisanie beznadziejnych leków - 8 dych.

-HAY HITLA-pozdrawiam niemiaszkę i jego debila ojca -sprzedawczyków polaków !Pasożyty polaków żerujących na ich naiwnościach !

Lekarz , który nie słucha,a tylko wypisuje leki . Robi wszystko ,żeby jak najwięcej ludzi zapłaciło mu 70zł

Niby taki dobry,ale wg mnie jednak gdy się mówi o problemie to patrzy tak jakoś dziwnie jakby nie rozumiał i jakby chłopak to musiał być silny, i się nie załamywać itp. Pyta o trochę nie (wygodne pytania nic złego)Nie chciałbym chodzić do niego na terapię.

Genialny lekarz! Byliśmy z mamą podenerwowani i rozluźnił atmosferę.Wszystko wytłumaczył, porozmawiał. Polecam!

Wspaniały lekarz. Byłam u niego w zastępstwie, poniewaz nie było mojego lekarz. Bardzo miłe zaskoczenie. Mimo młodego wieku, właściwe podejści do pacjenta. Bardzo miły, spokojnie tłumaczy, wyjaśnia i uspokaja. Zdecydowanie wszystkim polecam