lekarz Daniel Płomiński

Pan Doktor to wspaniały człowiek.Nigdy do tej pory nie zostałam tak przyjęta przez lekarza jak przez Pana Doktora.Zainteresowanie moimi dolegliwościami kolan a póżniej Złamanej miednicy przerosło moje oczekiwania.Dziekuję Panie Doktorze i do zobaczenia na następnej wizycie.Wdzięczna pacjentka Grażyna

polecam z czystym sumieniem za podejście i kompetencje zrozumienie dokładne wytłumaczenie podjętego leczenia

Kompetentny, uprzejmy. Dwukrotnie zbada zanim postawi diagnozę.Podaje możliwe scenariusze dalszego leczenia, aby pacjent wiedział jak się w danej sytuacji zachować i nie mnożył niepotrzebnie odpłatnych wizyt.

Doktor Płomiński wyrzucił moją 80letnią matkę na wózku inwalidzkim 25.09 w Uniwersyteckie jprzychodni przyszpitalnej gdzie miała wyznaczona wizytę ponieważ miała stan zapalny pooperacyjny w ręce. Lekarz ordynarnie odmówił pomocy cierpiącej matce. Złożyłam skargę. Arogancki, łamiący etykę medyczna.