lekarz Daniel Stompel

Neurolog

Poziom kompetencji i ilość wiedzy jaką ma ten lekarz chyba na każdym robi wrażenie. Pierwsza wizyta trwała ponad godzinę (!!), Pan Doktor bardzo dokładnie zbadał mojego męża oraz wypytał o nie istotne - z pozoru - szczegóły. Bardzo rzeczowo i życzliwie z nami rozmawiał, widać ze drąży temat do skutku i zależy mu na trafnej diagnozie a nie na załatwieniu pacjenta jak najszybciej. Zaangażowany, wszechstronny, skrupulatny, mądry, szanujący pacjenta lekarz. Każdemu go polecamy, nie ma już dzisiaj takich lekarzy.

Jeśli ktoś "tego" lekarza ocenia jako wyniosłego, aroganckiego itd...., to przypuszczam, że nie mówimy Panu Danielu Stompel. Moja wizyta była wystarczająco długa, aby w dokładny sposób przeprowadzić badanie mojego stanu zdrowia. Pan doktor jest cierpliwy, miły i wszystko spokojnie tłumaczy. Jestem na etapie badań, wiec diagnozy żadnej nie postawił, ale jak narazie po pierwszej wizycie wielka PIĄTKA :)

Pierwszy lekarz , który dokładnie i zrozumiale wyjaśnił mi cele dla mojego leczenia i mojej choroby , wstrzelił się od razu z lekami . Nigdy nie spotkałam podobnego podejścia do mnie , uprzejmości , kompetencji , poświęconego czasu . To jest już MÓJ LEKARZ .

Wciąż poszukujesz "Neurolog Katowice"?

Jolanta Surmacz-Kampa

Neurolog dziecięcy
NZOZ NEUROMEDICA
Korczaka 10
40-338 Katowice
NZOZ Neuromedica
Paprocańska 137d
40-338 Tychy
CENTRUM DIAGNOSTYKI I TERAPII "In Corpore"
ulica Puchały 4
40-750 Katowice
NZOZ Przychodnia Nr 4 Sp. z o. o.
al. Niepodległości 45
43-100 Tychy