lekarz Daniel Wolder

Doktor zajmował się mną w szpitalu na Czarnowie, gdy trafiłam z poronieniem. Był bardzo miły, wyrozumiały i udzielił mi potrzebnego wtedy wsparcia w przeciwieństwie do innych lekarzy, którzy pełnili w tamtym czasie dyżury. Nie byłam dotąd jego pacjentką ale na pewno zdecyduję się na niego przy kolejnej ciąży :)

Doktor Wolder prowadził moją drugą ciąże i byłam bardzo zadowolona z opieki zarówno w czasie ciąży jak i po cc, które mi robił. Pan Doktor bardzo miły, sumpatyczny a przy tym przede wszystkim kompetentny. Podczas wizyt dużo rozmawia z pacjentką, wszystko tłumaczy, usg robił bardzo dokładnie a co ważne wykonuje również usg prenatalne. Nie bagatelizuje żadnych obaw i dolegliwości. Jak dla mnie w 100% godny polecenia.

Pan dr Wolder prowadził moją pierwszą ciążę i wykonywał cesarskie cięcie, Pomimo młodego wieku wzbudza zaufanie, podczas wizyt wszystko dokładnie tłumaczy. Bez problemów odbiera telefon poza godzinami pracy. Polecam

Jedyny lekarz, ktory rozpoznal moj przypadek, dzieki czemu uniknelam nieprzyjemnosci zwiazanych z wywolywaniem I porod odbyl sie przez cc. Pan doktor jest niezwykle uprzejmy oraz delikatny. Polecam. Anna

Pan Doktor bardzo uprzejmy, profesjonalny. Tłumaczy i odpowiada na wszystkie pytania. Godny polecenia!