Lekarze Kielce

Psychiatra

BalancedMed Klinika Medyczna
Okrzei 50 ( parter )
Kielce

Pani Doktor posiada wykwalifikowaną wiedzę, dzięki której pacjent może liczyć na wsparcie i pomoc w zwalczeniu choroby. Każda wizyta jest prowadzona w miłej atmosferze, trafna diagnoza i dobrze przepisane leki pomagają poradzić sobie z chorobą. Dzięki wiedzy, którą posiada Pani Doktor pacjent odnosi się do niej z ogromnym zaufaniem. Życzliwość, z jaką Pani Doktor zwraca się do pacjenta pozwala na komfortową atmosferę w trakcie wizyt. Wnikliwa analiza choroby pozwala pacjentowi ...
Opinia dodana przez: Michał
{'id': 5042, 'name': u'Kielce'} Lekarz w trakcie specjalizacji
                                       lekarz Marcin Cymerys

lekarz Marcin Cymerys

Lekarz w trakcie specjalizacji, Wizyty domowe

Indywidualna Praktyka Lekarska Marcin Cymerys
Górna, wizyty domowe
Kielce

Polecam. Młody , kontaktowy lekarz . Pomógł synowi na Świątecznej Opiece Medycznej. Podejście do dziecka wspaniałe , uśmiech ,chęć do pracy. Skrupulatne ,dokładne badanie i diagnoza. Dziękujemy doktorze! I Panu ratownikowi Piotrowi,który zadbał o "papierologie " i również miło nas przyjął . Pełen profesjonalizm.
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Tomasz Leksowski

Urolog, Chirurg ogólny

Leksowski Tomasz., lek. med. urolog
Jagiellońska 13
25-372 Kielce

Pan doktor rzeczowy, bardzo mily nie stresuje pacjenta budzi zaufanie i kompetentny bo juz 2 dni pozniej zaczely sie poprawy Polecam
Opinia dodana przez: Marzena
{'id': 5042, 'name': u'Kielce'} Dermatolog
                                       lekarz Dorota Tyrka

lekarz Dorota Tyrka

Dermatolog, Dermatolog estetyczny

Prywatna Praktyka Dermatologiczna "CENTRUM MEDYCZNE"
ul. Wspólna 1 ( I piętro )
25-553 Kielce

Najlepsza Pani Doktor, Dermatolog świetna specjalistka. Miła, kompetentna i w dodatku poświęca dużo czasu na wyjaśnienie wszystkiego od początku do końca, gorąco polecam!
Opinia dodana przez: Olga
{'id': 5042, 'name': u'Kielce'} Dermatolog dziecięcy
                                       lek. med. Małgorzata Grabowska-Olejarczyk

lek. med. Małgorzata Grabowska-Olejarczyk

Dermatolog dziecięcy, Dermatolog

Lucyna Kurowska-Pałka Prywatny Gabinet Lekarski
Żeromskiego 23
25-370 Kielce

Nie do konca wiedzialam czego na poczatku sie spodziewac, jako, ze pani doktor ma tak duzo pozytywnych komentarzy w rankingach, myslalam, ze to moze byc jakas ściema. Ale jak sie sama przekonalam, nic podobnego, wszystko to prawda, pelen profesjonalizm i skutecznosc, moja cera sie juz poprawila, a w przyszlosci w razie czego na pewno wybiore znowu tego dermatologa!
{'id': 5042, 'name': u'Kielce'} Dietetyk - Telemedycyna

lekarz Jarosław Jaskulski

Szpital
Artwińskiego 3
25-734 Kielce

Dr. Jarosław Jaskulski to znakomity specjalista urolog i wspaniały człowiek. Zetknąłem się z Nim jako pacjent w trakcie pobytu w Klinice Urologii Świętokrzyskiego Centrum Onkologii. Pomimo, że nie był On lekarzem bezpośrednio prowadzącym moje leczenie (prowadził je Dr. P.Klonowski, operował Dr. M. Obarzanowski) to w trakcie codziennych obchodów Dr. J.Jaskulskiego jako Kierownika Kliniki odnosiłem wrażenie, że zna każdego dnia najdrobniejsze szczegóły mojego leczenia. W bardzo profesjonalny a jednocześnie przyjazny, ciepły ...
Opinia dodana przez: Jaroslaw

lek. med. Renata Pejas-Dembowska

Gabinet Lekarski, Kielce
al. IX Wieków Kielc 2a/2
Kielce

Najlepsza Pani Doktor dzięki niej mam 2 zdrowe córeczki. Polecam i życzę najlepiej. Pani Doktor poprostu prze kochana. Troskliwa i dopilnowuje wszystkiego.
Opinia dodana przez: Xxx

lekarz Lucjan Hatala

Ortopeda, Traumatolog

Zakład Rehabilitacji Leczniczej
Pakosz 68
25-040 Kielce

Powiem krótko i na temat świetny fachowiec, super człowiek o anielskiej cierpliwości. Ogromna wiedza, emanująca życzliwość do pacjenta tak trudnego i upierdliwego, jak ja jest kolejną pozytywną cechą. Dr nie patrzy na człowieka, jak na bankomat, a to rzadko w dzisiejszych czasach spotykana cecha. Jestem dozgonnie wdzięczny Panu doktorowi i jest to dla mnie ogromna przyjemność że spotkałem doktora na swojej drodze.
Opinia dodana przez: Rafał

dr n. med. Piotr Chłosta

Szpital
Artwińskiego 3
25-734 Kielce

PROFESOR WRĘCZ PORAZIŁ MNIE NIESPOTYKANYM PODEJŚCIEM! !CHCIAŁEM NAWET WYKONAĆ TELEMARK SKACZĄC Z BIURKA [ ORTOPEDA MIAŁBY ROBOTĘ ] WIRTUOSO!
Opinia dodana przez: andrzej wołek

Sebastian Podlewski

Neurochirurg

NZOZ ARTIMED
Kielce,ul.Paderewskiego 4B
25-536 Kielce

POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Lekarz o "Anielskich Dłoniach" i "Nieskazitelnej wiedzy i doświadczeniu” Miałem raka (Oponiaka) w kanale rdzenia kręgowego który naciskał na rdzeń i go rozpłaszczył, powoli zawodziła mi lewa strona organizmu- ten wyjątkowy człowiek jako operator usunął to dziadostwo z kręgu oraz złożył mi na nowo kręgosłup - chodzę i żyje - ten człowiek dal mi drugie życie!!! Obecnie jestem 3 mc po operacji ruszam się, chodzę , może jeszcze nie ...
Opinia dodana przez: Jarosław

lekarz Marzena Dreczka

Psychiatra, Neurolog

Artimed
Kielce

Pani Doktor Marzena Dreczka , jest przemiłą u przejmą Panią doktor , oraz poświęcającą swój czas dla pacjęnta , zasze na wi zycie wy pytuje pacjęnta jak sięczuje i jakie ma samo poczucie , jak jest słabe samo poczucie to prubuje wyrównać prze pisując nowej generacji leki , mnie ona pomaga i zawsze do biera takieleki że jak tylko jamam złe samo poczucie to jak mi ustali leki tomi się ...
Opinia dodana przez: Michał
Wspanialy lekarz, cudowna, pomocna osoba. Prowsdzila mnie jako Dziecko i dla swojego Dziecka nawet nie myslalam o innym lekarzu prowadzacym
Opinia dodana przez: Judyta

lek. med. Roman Burda

Prywatny Gabinet Chirurgiczny Roman Burda
ul. Szydłówek Górny 1
25-411 Kielce

Pan Doktor usuwał mi chirurgicznie znamię przy linii włosów, które miałam od dziecka. Zrobił to szybko, sprawnie, cierpliwie wszystko wytłumaczył, a co najważniejsze dziś po znamieniu nie ma praktycznie śladu. Polecam go wszystkim znajomym.
Opinia dodana przez: Ewa

dr n. med. Paweł Tomaszewski

Kardiochirurg

DARIMED
Prosta 42
25-371 Kielce

Bardzo kompetentny, równocześnie ludzki wzbudza zaufanie przeprowadził mnie przez rozpoznanie mylnie diagnozowanej choroby , Bardzo dobry efekt leczenia i dobry kontakt
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Jacek Salwowski

Chirurg naczyniowy
Urzędnicza 16
Kielce

Miałam laserowe usuwanie niedrożne żyły.Zabieg przebiegł sprawnie,szybko i bez bólu .Pan Doktor to specjalista w swoim fachu.Każdemu polecam.
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Przemysław Woźniak

Szpital św. Rafała na Czerwonej Górze
Kielce

Godny polecenia i zaufania lekarz ,profesjonalny ,kontaktowy ,bardzo miły człowiek, z dużym doświadczeniem,polecam
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Jacek Kapłański

Centrum Zdrowia PROMEDICA
Pakosz 68
Kielce

Lekarz godny polecenia jak mało który, miły sympatyczny i zna siłę na rzeczy. Widać że gość jest lekarzem z powołania a nie jak 95% innych.
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Łukasz Szymański

ulica Massalskiego 4/30
25-636 Kielce

Bardzo polecam Pana dr. Szymańskiego. Byłem na wizycie w ramach NFZ, potem operacja w Końskich. Pan dr od początku zainteresowany, miły, konkretny i uprzejmy, doskonały fachowiec. I to wszystko w ramach NFZ. Są jeszcze lekarze z powołania, i dr. Szymański jest tego przykładem.
Opinia dodana przez: Krzysztof