Lekarze Kielce

Specjalistyczny Gabinet Lekarski - Anna Trzebińska
Jagiellońska 92
Kielce

wizyta już od 80
Bylam u doktor 2 razy.1y raz prywatnie, drugi raz na Fundusz. Obie wizyty diametralnie roznily sie od siebie! Prywatnie bylam przyjeta "po krolewsku", doktor mila, poswiecila mi duzo czasu, wszystko tlumaczyla b. dokladnie, moglam dopytac sie o wszystko.Bylam b. zadowolona.
Niestety wizyta na Fundusz byla dla mnie szokiem.
Na korytarzu klebiacy sie tlum ok 20 stu osob, z dokumentami w rekach.Prawie nikt nie ma pewnosci, czy bedzie przyjety,(bo doktor ...
Opinia dodana przez: Ewa

Urolog, Chirurg ogólny

Leksowski Tomasz., lek. med. urolog
Jagiellońska 13
25-372 Kielce

Bardzo uprzejmy człowiek, ale co ważniejsze wiedza i doświadczenie jest u Pana doktora olbrzymie. Potrafi prowadzić wizytę, a człowiek jest w stanie zaufać. Obecnie jestem pod koniec leczenia i pod kontrolą Pana Leksowskiego. Polecam tego lekarza i jego umiejętności.
Opinia dodana przez: Łukasz

lek. med. Jarosław Miszczuk

Chirurg ogólny, Chirurg naczyniowy

25-371 Kielce

Jak najbardziej polecam. Pan doktor miał dla mnie tyle czasu ile było w tym przypadku potrzeba. Odpowiedział na wszystkie pytania. Wszystko w bardzo dobrej atmosferze.

lekarz Marcin Lewandowski

Ginekolog położnik, Ginekolog

25-371 Kielce

Pan doktor Lewandowski,uprzejmy,miły młody lekarz z cudownym podejściem do pacjenta.Byłam operowana przez pana doktora,polecam z całego serca pana doktora.
Opinia dodana przez: Malgorzata

lekarz Tomasz Suchojad

Urolog

25-371 Kielce

Wiem że dobrze trafiłam ! Lekarz mimo że młody to dobry w swoim fachu. Dokładnie tłumaczy, rysuje i sprawia że strach mija. Polecam tym co się boją i zastanawiają się czy wybrać doświadczenie starego fachowca czy powierzyć swoje zdrowie Komuś kto jeszcze nie popadł w rutynę.
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Monika Kucharczyk

Medycyna estetyczna, Dermatolog

25-371 Kielce

Pani doktor bardzo miła,uprzejma, kompetentna. Poświęciła mi wystarczająco dużo czasu i wytłumaczyła mi na czym polega moja choroba. Polecam.
Opinia dodana przez: Kazimierz

lekarz Mateusz Posłowski

Ginekolog

25-371 Kielce

Pana dr. Posłowskiego spokojnie można zaliczyć do grona najlepszych lekarz- ginekologów w Kielcach . Wizyty u doktora przebiegają w bardzo sympatycznej atmosferze, doktor tłumaczy wszystko dokładnie i odpowiada cierpliwie nawet na najgłupsze pytania pacjentki . Badanie jest bardzo dokładne i na każdym jego etapie doktor wszystko na bieżąco tłumaczy i wyjaśnia . Duża wiedza i kompetencje rzadko spotykane u tak młodych lekarzy . Pan doktor prowadził moją pierwszą dość skomplikowaną ...
Opinia dodana przez: Daria

lek. med. Łukasz Dubiel

Traumatolog, Ortopeda

25-371 Kielce

Pan Dubiel jest wspaniałym lekarzem :-) Nie zamieniła bym go na innego. Tłumaczy bardzo szczegółowo i jest bardzo miły i sympatyczny :-). Polecam :)

lekarz Justyna Łosiak

Dermatolog