lekarz Łukasz Szymański

Chirurg ogólny

Wspaniały lekarz, człowiek, fachowiec. Tacy powinni być wszyscy lekarze. Mimo wszystko wielu starszych kolegów po fachu powinno się uczyć jak traktować pacjenta. Wrócił mi Pan doktorze wiarę w świętokrzyską służbę zdrowia. Wreszcie ktoś miał tyle czasu ile potrzebowałam, wytłumaczył wszystko i do tego był cały czas uprzejmy i miły.Bardzo dziękuję.

Bardzo miły i sympatyczny . Potrafi w bardzo przyjemny sposób zapytać się o samopoczucie pacjenta . Dokładnie tłumaczy dolegliwości człowieka. Nigdy do tąd nie poznałam tak sympatycznego lekarza.Zna sie na tym co robi☺. Polecam go wszystkim.

Bardzo dobry Pan Doktor, miły, kulturalny, wszystko bardzo dokładnie tłumaczy, bardzo pomocny, kompetentny, poświęca dużo czasu pacjentowi.

Jestem bardzo zadowolona z Pana Doktora ,za jego podejscie do pacjenta ,mily ,cieply ,pomocny.Polecam.