lekarz Jakub Kuchinka

Miesiąc temu Pan Doktor Jakub Kuchinka w szpitalu MSWiA przeprowadził u mojego męża laparoskopowo zabieg usunięcia przepukliny pachwinowej. Pobyt męża w szpitalu trwał niecałe trzy dni. Pooperacyjna rekonwalescencja przebiegała bezproblemowo, rany pięknie się wygoiły, mąż nie odczuwa już żadnych dolegliwości, czuje się w 100% sprawny. Przed operacją Pan Doktor udzielił nam cierpliwie wszelkich informacji odnośnie przebiegu zabiegu i rekonwalescencji, rozwiewając wszystkie nasze niepokoje i wątpliwości. Pan Doktor to profesjonalista, a przy tym bardzo sympatyczny, ujmujący spokojem i cierpliwością człowiek. Z pełną odpowiedzialnością bardzo polecamy Pana Doktora.

Polecam dr Kuchinke pół roku temu usunął mi pęcherzyk żółciowy zabieg odbył się bardzo sprawnie następnego dnia byłem już w domu 😀. Jeden z najlepszych lekarzy jakiego mi polecono i warto było się do niego zgłosić bo pomógł mi najszybciej jak tylko mógł.

To nie lekarz to anioł . Człowiek stworzony by pomagać innym. Dwa razy mnie operował i jestem z niego mega ale to mega zadowolona nie dość że miły , uprzejmy, to fachowiec po całości. Jak ktoś ma być operowany i może jechac do doktorka to polecam z czystym sumieniem

Wspaniały lekarz , człowiek, specjalista . Czułam sie zaopiekowana i bezpiecznie od pierwszego dnia pobytu w szpitalu. Jestem po usunięciu tarczycy, mam malutką piękna bliznę i bardzo szybko dochodzę do siebie Panie Doktorze Dziekuje 🍀 Tamara Reczyńska

Wspaniały lekarz , człowiek, specjalista .
Panie Doktorze Dziekuje 🍀
Tamara Reczyńska

Wspaniały lekarz, niezwykle profesjonalny mimo młodego wieku. Ogromna kultura osobista Pana Doktora i życzliwość sprawia, że pacjent czuje się w najlepszych rękach. Z całego serca polecam Dr. Kuchinkę wszystkim potrzebującym pomocy

Z całego serca polecam Dr. Kuchinkę wszystkim potrzebującym pomocy

Witam. Pierwszy kontakt z Panem doktorem we wrześniu na wizycie w poradni z powodu przepukliny pachwinowej i jak się okazało również przepukliny pępkowej. Po kilkuminutowej wizycie i rozmowie z Panem Doktorem poczucie ogromnej ulgi, a przede wszystkim zaufania(co uważam za bardzo ważne w przypadku gdy czeka Nas zabieg chirurgiczny) , że trafiłem na osobę przyjazną dla pacjenta o właściwych i wysokich kwalifikacjach. Zabieg wykonany 3 listopada przez Pana Doktora, metodą laparaskopową co zdecydowanie skraca okres rekonwalescencji po czym następnego dnia wypis do domu. Kolejna wizyta kontrolna potwierdziła to jaką osobą ...

Witam.
Zabieg wykonany 3 listopada przez Pana Doktora, metodą laparaskopową co zdecydowanie skraca okres rekonwalescencji po czym następnego dnia wypis do domu. Kolejna wizyta kontrolna potwierdziła to jaką osobą jest Pan Doktor, miły, cierpliwy, konkretny, pomocny dla pacjentów, a przede wszystkim o wysokich kwalifikacjach.
Pragnę podziękować za opiekę i profesjonalizm P. Doktora J. Kuchinki z życzeniami dalszych sukcesów zawodowych oraz wszelkiej pomyślności.
Hubert P.

Z czystym sumieniem polecam Pana doktora. Miły,uprzejmy, kompetentny, cierpliwy. Teraz rzadko można spotkać takiego człowieka, lekarza z powołania.