lekarz Lucjan Hatala

Ortopeda, Traumatolog

Trafiłam do doktora Hatali bardzo późno (po wizytach u 3 ortopedów w Częstochowie i w Lublińcu, którzy przepisywali tylko leki przeciwbólowe). Ból był nie do zniesienia. Doktor Hatala widząc rezonans na pierwszej wizycie od razu powiedział, co da się jeszcze zrobić, żeby nie bolało. Jestem dwa miesiące po artroskopii barku. Wszystko jest super. Nie ma żadnego bólu. Wspaniały człowiek, pełna kultura, szacunek dla pacjenta. Życzyć sobie takich lekarzy. Polecam wszystkim. Wdzięczna pacjentka z Częstochowy

Bardzo sympatyczny człowiek, świetny specjalista, prosto tłumaczy skomplikowane procedury medyczne. W 2 miesiące po artroskopii biodra chodzę bez kul a nawet zatańczylam kilka kawałków na zabawie andrzejkowej. Dziękuję i polecam.

Cudowny i empatyczny człowiek i rewelacyjny specjalista. Zabieg oraz opieka po nim na najwyższym poziomie. Czeka mnie jeszcze artroskopia drugiego kolana ale po tej pierwszej wiem, że jestem w najlepszych rękach

Jest swietnym specjalista bardzo uprzejmy ma podejście do pacjenta w rozmowie nie czuje sie dystansu. Jestem bardzo zadowolona ze wlasne on mnie operowal dziekuje

Polecam Bardzo sympatyczny, dokładny lekarz. Trafilam do Pana doktora przez przypadek kiedy córka doznała bolesnego urazu stopy, była bardzo zestresowana, ale dzieki pogodnemu usposobieniu Pana doktora wizyta przebiegła bardzo sprawnie i zapomniala o bólu.

Polecam

Fantastyczny człowiek i lekarz. W marcu br. miałem zabieg atroskopii barku, wykonany przez dr Hatalę. Świetny specjalista, super lekarz, niesamowicie uprzejmy lekarz. Tak powinni postępować wszyscy lekarze. Czuję się świetnie, ćwiczenia zlecone przez dr zdały egzamin. Można powiedzieć, że jestem już w pełni sprawny. Żadnych dolegliwości. Szczerze polecam.

Wspaniały lekarz, który jest lekarzem nie dla nazwiska i prywatnego gabinetu, ale dla pacjenta. Bardzo dobry specjalista ortopedii!! Świetny w tym, co naprawia. Ma dużą wiedzę i doświadczenie, a przy tym super podejście do pacjenta - nieliczy czasu, wytłumaczy wszystko. Cechuje Go ogromna wiedza, fachowość i trafność podejmowanych decyzji. ŚWIETNY ORTOPEDA , WSPANIAŁY CZŁOWIEK - PO PROSTU SKARB. POLECAM !!!

B fachowo lek.wytłumaczył przebieg choroby dokładnie zbadał super podejscie uprzejmy.Dostepny interesuje sie pacjentem

wspaniały pogodny człowiek udziela szczegółowych informacji polecam mnie zaimponował podejsciem i fachowością

Doktor Hatala to nie tylko wspaniały lekarz, ale i człowiek. Od początku do końca był bardzo zaangażowany we wszystko co związane było z moim powrotem do zdrowia. Pacjentowi poświęca maksimum swojego czasu i uwagi. Widać, że pomaganie innym jest jego powołaniem i sprawia mu to przyjemność. Gdyby w Polsce było więcej takich lekarzy, to świat byłby piękniejszy. Doktor wykonał naprawdę dobrą robotę. Pozdrawiam!