lekarz Lucjan Hatala

Ortopeda, Traumatolog

Cudowny i empatyczny człowiek i rewelacyjny specjalista. Zabieg oraz opieka po nim na najwyższym poziomie. Czeka mnie jeszcze artroskopia drugiego kolana ale po tej pierwszej wiem, że jestem w najlepszych rękach

wspaniały pogodny człowiek udziela szczegółowych informacji polecam mnie zaimponował podejsciem i fachowością

Fantastyczny człowiek i lekarz. W marcu br. miałem zabieg atroskopii barku, wykonany przez dr Hatalę. Świetny specjalista, super lekarz, niesamowicie uprzejmy lekarz. Tak powinni postępować wszyscy lekarze. Czuję się świetnie, ćwiczenia zlecone przez dr zdały egzamin. Można powiedzieć, że jestem już w pełni sprawny. Żadnych dolegliwości. Szczerze polecam.

Doktor Hatala to nie tylko wspaniały lekarz, ale i człowiek. Od początku do końca był bardzo zaangażowany we wszystko co związane było z moim powrotem do zdrowia. Pacjentowi poświęca maksimum swojego czasu i uwagi. Widać, że pomaganie innym jest jego powołaniem i sprawia mu to przyjemność. Gdyby w Polsce było więcej takich lekarzy, to świat byłby piękniejszy. Doktor wykonał naprawdę dobrą robotę. Pozdrawiam!

Wspaniały lekarz, który jest lekarzem nie dla nazwiska i prywatnego gabinetu, ale dla pacjenta. Bardzo dobry specjalista ortopedii!! Świetny w tym, co naprawia. Ma dużą wiedzę i doświadczenie, a przy tym super podejście do pacjenta - nieliczy czasu, wytłumaczy wszystko. Cechuje Go ogromna wiedza, fachowość i trafność podejmowanych decyzji. ŚWIETNY ORTOPEDA , WSPANIAŁY CZŁOWIEK - PO PROSTU SKARB. POLECAM !!!

tak jak w ankiecie, najlepszy lekarz, bardzo kompetentny dokładnie bada wszystko tlumaczy przy tym bardzo mily indywidualnie podchodzi do pacjenta

Godny polecenia specjalista. Dosyc ze duzo czasu poswieca na diagnoze i wytlumaczenie schorzenia, to jeszcze jest bardzo uprzejmy i kompetentny. Szczerze polecam!!!