Ortopeda Kielce

25-371 Kielce

Pan Dubiel jest wspaniałym lekarzem :-) Nie zamieniła bym go na innego. Tłumaczy bardzo szczegółowo i jest bardzo miły i sympatyczny :-). Polecam :)

25-040 Kielce

Świetny ortopeda, bardzo sympatyczny człowiek. Leczyłam u niego naderwane wiązadła w kolanach, jestem bardzo zadowolona z otrzymanej pomocy. Polecam

Opinia dodana przez: Karolina Szczepanik

Miły,sympatyczny dobre podejście do pacjenta.Dobry specjalista.

Miły,sympatyczny dobre podejście do pacjenta.Dobry specjalista.

25-371 Kielce

Mój problem zaczął się już dawno tylko nikt nie chciał mi pomoc.Wcześniejsze konsultacje z wieloma lekarzami kończyly się niczym a ja czulam się coraz bardziej niesprawna zawjazanie butów było problemem a przytym nieznosny ból lewego biodra a później juz i całej nogi.Aż wreszcie spotkała kogoś kto polecił mi doktora Pawła Olszewskiego na wizytę musiałem trochę poczekać ale było warto juz na pierwszej wizycie lekarz jasno opowiedział mi o problemie i leczeniu . Po pierwszej wizycie wiedziałam byłam pewna że ten lekarz chce mi pomóc i mogę mu zaufać i tak się stało jestem od miesiąca po operacji biodra lewegoPan doktor Paweł sam mnie operował wszystko się udało coraz lepiej mogę chodzić i wreszcie nic mnie nie boli . Doktor Paweł Olszewski jest doskonałym , profesjonalistą w każdym calu w tym co robi lekarz z powołania ma świetny kontakt z pacjentem , jest to młody inteligentny lekarz. Panu doktorowi Pawłowi Olszewskiemu serdecznie dziękuję, a wszystkim którzy jak ja mają problem Gorąco Polecam.

Opinia dodana przez: Marzena

dr Tomasz Sikora

Ortopeda, Chirurg ortopeda

25-040 Kielce

Jak na razie najbardziej kompetentny ortopeda na jakiego trafiłem. Bardzo indywidualne podejście w przypadku obu wizyt (inne dolegliwości). Odniesienie się do uprawianego sportu. Bardzo sympatyczna osoba, z pewnością godny polecenia specjalista.

Opinia dodana przez: jashiu

lek. med. Łukasz Jastrzębski

Traumatolog, Ortopeda dziecięcy

25-371 Kielce

świetny lekarz polecam z czystym sumieniem, ma świetny kontakt z pacjentem... polecam z czystym sumieniem umie wyładować stres u dziecka a przy tym bardzo mu pomoże. Miły sympatyczny polecam

Prywatna Praktyka Lekarska
Kielce, ul.Mazurska 61 gab 12
25-342 Kielce

Polecam Pana doktora, kompetentny , życzliwy, wszystko tłumaczy i profesjonalnie podchodzi do chorego mimo iż leczona jestem u niego na NFZ. Oby w Kielcach było więcej takich lekarzy.

Opinia dodana przez: Anna

25-040 Kielce

Wspaniały lekarz.Mnie pomógł bardzo tak przed operacją jak i po zabiegu troszczył się o mnie i pomagał zrozumieć jak wyglądała i jak po zabiegu operacyjnym wygląda sytuacja z moim barkiem. Polecam z całego serca. Oby wszyscy lekarze brali przykład z takiego lekarza.
Wdzięczna pacjentka Ewa

Wdzięczna pacjentka Ewa

25-040 Kielce

Cudowny i empatyczny człowiek i rewelacyjny specjalista. Zabieg oraz opieka po nim na najwyższym poziomie. Czeka mnie jeszcze artroskopia drugiego kolana ale po tej pierwszej wiem, że jestem w najlepszych rękach

Opinia dodana przez: Grażyna

Centrum Zdrowia PROMEDICA
Kielce

Lekarz godny polecenia, kompetentny znawca swojego zawodu, pomógł mi skutecznie w schorzeniu kolan, cierpliwy lekarz, tłumaczy obrazowo i przekonująco.

Opinia dodana przez: Jolanta

Ortopedzi w mieście Kielce