Ortopeda Kielce

- 29 lekarzy

lek. med. Arkadiusz Madej

Ortopeda, Traumatolog

liczba opinii: 4

DARIMED
Prosta 42
25-371 Kielce

wizyta już od 160
Średnia ocen: 5,0/5
Jestem po wypadku komunikacyjnym z całym szeregiem urazów - najdokuczliwsze kolana i staw barkowy. Cierpię na okresowe dotkliwe bóle, którym nie potrafili zaradzić dotychczasowi ortopedzi. Trafiłam do dr. Arkadiusza Madeja. Przyszlam z wynikami badan usg i rtv. Lekarz obejrzał, bardzo dokładnie zinterpretował i zastosował odpowiednie leczenie zarówno farmakologiczne jak i fizykoterapię. Po serii zabiegow fizykoterapeutycznych prosil o ponowny kontakt.Zapisując lekarstwa zainteresował się moją kondycją zdrowotną i leczeniem związanym z ewentualnie ...
Opinia dodana przez: Hanna

lekarz Wojciech Wąsacz

Ortopeda dziecięcy

liczba opinii: 22

Szpitalik Dziecięcy

Kielce

Średnia ocen: 4,5/5
Mogę śmiało stwierdzić, że zawdzięczam Panu doktorowi Wąsaczowi fakt, że chodzę. Byłam po bardzo ciężkim wypadku z marnymi szansami na normalne poruszanie się. Dzisiaj jestem już dorosłą osobą i po za bliznami nie widzę żadnej różnicy. Naprawdę polecam z czystym sumieniem. Lekarz z powołania i ogromem wiedzy.
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Rafał Wójcicki

Ortopeda

liczba opinii: 18

Poradnia Ortopedyczna
Zagnańska 77
Kielce

Średnia ocen: 3,2/5
Delikatnie mówiąc żenada. Byłem dziś umówiony u Pana Doktora na godz. 9.40 w przychodni Barwinek. Przyszedłem o 9.20 - zapłaciłem 120 zł (wizyta prywatna) i usiałem pod gabinetem czekając na wezwanie. O 9.45 zapytałem się Pań w rejestracji czy mam sam wejść czy czekać na wezwanie (nie byłem tu nigdy, nie znam zwyczajów). Panie powiedziały, żeby pukać (nie da się otworzyć drzwi od zewnątrz bez kodu). Pukałem.. pukałem.. i nic. ...
Opinia dodana przez: Krzysztof

Paweł Dudziński

Ortopeda

liczba opinii: 18

Poradnia Ortopedyczna
Zagnańska 77
Kielce

Średnia ocen: 1,0/5
Lekarz pomyłka, szkoda było tracić czas na rejestrację i wizytę u niego. Bardzo arogancki człowiek, kompletnie nie rozumie co się do niego mówi. Generalnie miał problem z tym, że do niego przyszedłem. Na pytanie o inną dolegliwość usłyszałem cytuję " JEDNA WIZYTA JEDNA CHOROBA". Totalny brak kompetencji.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Lucjan Hatala

Ortopeda, Traumatolog

liczba opinii: 13

Zakład Rehabilitacji Leczniczej
Pakosz 68
25-040 Kielce

Średnia ocen: 5,0/5
Trafiłam do doktora Hatali bardzo późno (po wizytach u 3 ortopedów w Częstochowie i w Lublińcu, którzy przepisywali tylko leki przeciwbólowe). Ból był nie do zniesienia. Doktor Hatala widząc rezonans na pierwszej wizycie od razu powiedział, co da się jeszcze zrobić, żeby nie bolało. Jestem dwa miesiące po artroskopii barku. Wszystko jest super. Nie ma żadnego bólu. Wspaniały człowiek, pełna kultura, szacunek dla pacjenta. Życzyć sobie takich lekarzy. Polecam wszystkim. ...
Opinia dodana przez: Pacjentka z Częstochowy

lekarz Rafał Cyranowski

Traumatolog, Ortopeda

liczba opinii: 12

Kieleckie Centrum Urazowo-Ortopedyczne i Rehabilitacyjne
ul. Zagnańska 71a (naprzeciwko cmentarza)
25-558 Kielce

Średnia ocen: 3,9/5
Lekarz pierwsza klasa. Potrafi wyprowadzić z najgorszej sytuacji. Jestem młodą osobą, kolano miałam w strasznym stanie, a teraz prawie jak nowe. Miły, sympatyczny i co najważniejsze zna się na rzeczy! Polecam bardzo!
Opinia dodana przez: Anonim

Jerzy Żelichowski

Ortopeda

liczba opinii: 11

ORTO-PLUS
ŹRÓDŁOWA 2/6
25-335 Kielce

Średnia ocen: 3,3/5
Odradzam każdemu. Tego pana nie można nazwac specjalistą. Poszłam do niego z bólem kolana. Jednak nie był zainteresowany dlaczego mnie ono boli, od kiedy, nie chciał nawet spojrzeć na wyniki badań reumatoidalnych, nie chciał słuchać co mówili fizjoterapeuci i inni lekarze. Diagnoza na dotyk to nie w dzisiejszych czasach, gdy mamy dostęp do tak nowoczesnych badań. Nie zlecił mi zrobienia USG czy prześwietlenia, ale stwierdził, ze nie jest mi nic ...
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Sławomir Marcinkowski

Traumatolog, Ortopeda

liczba opinii: 10

Zakład Rehabilitacji Leczniczej
Pakosz 68
25-040 Kielce

Średnia ocen: 4,8/5
Miałam operacje stopy (paluchy). Jestem zadowolona. Bardzo dobry specjalista. Konkretny, nie obiecuje cudów ale zawsze stara się pomóc. Przy tym bardzo miły i sympatyczny człowiek. Zapracowany ale uśmiechnięty i dba o swoich pacjentów. Polecam!
Opinia dodana przez: Halina

lekarz Jacek Kapłański

Ortopeda

liczba opinii: 9

Centrum Zdrowia PROMEDICA
Pakosz 68
Kielce

Średnia ocen: 5,0/5
Bardzo dobry fachowiec ,dokładny .Słucha cierpliwie,odpowiada na wszystkie zadawane pytania.Pomógł skutecznie ,jedyny ortopeda którego polecam z czystym sumieniem.
Opinia dodana przez: Magdalena Maria

lekarz Dariusz Hudzik

Ortopeda

liczba opinii: 8

Zakład Rehabilitacji Leczniczej
Pakosz 68
25-040 Kielce

Średnia ocen: 5,0/5
Lekarz jakich mało.. nie zbywa człowieka.. rozmawia.. tłumaczy.. dopytuje.. przy tym uśmiechnięty i nie patrzy na pacjenta z góry.. widać że chce pomóc..
Panie Darku dobro wraca ! Proszę pamiętać ! Dziękuję że jest taki ktoś jak Pan ! Serio...
Opinia dodana przez: Kamil

Ortopedzi w KielcachStrefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat