lekarz Rafał Wójcicki

Ja zostałem przekazany z innego szpitala po ciężkim wypadku myślałem, że nie ma dla mnie szansy...dziękuję że trafiłem do doktora Wójcickiego po ciężkim zabiegu 4h, dziś funkcjonuje normalnie chodzę na wizyty NFZ i nie ma problemu....więc dalej komentować i pisać nie muszę...

po ciężkim zabiegu 4h,

Dr Wójcicki to totalna porażka niby najlepszy jako ortopeda, ordynator ale nie liczy się dla niego pacjent, jak nie idziesz do niego na prywatną wizytę i trafisz na oddział do niego to jesteś konieczne zło bo musi coś koło cb zrobić. Leczy za biurka jak by wszystko wiedział. Jak powinien być na oddziale bo ma dyżur wpisany to przyjmuje w tym czasie prywatne wizyty na Paderewskiego. Trafić na ortopedię do dr Wójcickiego to masakra nie masz lekarza prowadzącego ordynatora nie ma a jak jest to tak abyś nic od niego nie chciał siedzi po cichu w gabinecie i udaje że go nie ma drzwi zamknięte. Nikomu nie polecam trafić do niego

Zawsze trafnie stawia diagnozy i wprowadza leczenie. Bardzo sympatyczny i konkretny lekarz. Polecam!

Pan doktor zupełnie niezainteresowany pacjentem. Zapytał o dolegliwości, stwierdził że należy udać się do innego specjalisty, po 2 minutach wizyty wypisał receptę na leki. Nie zajrzał w wyniki badań. Na pytanie jaka jest diagnoza odpowiedział, że nie ma diagnozy. Zapytałam czy leki w takim razie są trafione skoro brak diagnozy. Odpowiedź brzmiała "tak bo są przeciwzapalne i przeciwbólowe". To jakiś absurd aby nasze pieniądze były marnowane na takich ignorantów. Do lekarza idziemy szukać diagnozy, przyczyny dolegliwości a nie po tabletki na niewiadomego pochodzenia zły stan zdrowia. Ludzie unikajcie jeśli się tylko da.

Bardzo dziękuję Panu doktorowi Rafałowi Wójcickiemu za przeprowadzoną u mnie operację wstawienia endoprotezy kolana. Szybko odzyskuję sprawność ruchową i cieszę się z postępów rehabilitacji. Pan doktor dał mi szansę na bezbolesne i normalne funkcjonowanie w codziennym życiu. Pacjentka Jadwiga Kabała.

Nie wiem jakim jest specjalistą, nie będę tego potrafiła ocenić na podstawie jednej wizyty(kolejnej nie będzie). Natomiast jego kultura osobista, stosunek do drugiego człowieka, kobiet, na podstawie tego co mnie spotkało daje mi prawo do osądu tego konkretnego specjalisty, który „pracuje” w ramach NFZ. Nigdy nie chciałam myśleć że żyję w rzeczywistości, w której aby człowiek był godnie traktowany musi się zapożyczyć i zapłacić za wizytę. A tak właśnie było. Proszę się zastanowić kilka razy i poczytać opinie o tym lekarzu zanim ktoś zdecyduje się powierzyć mu swoje zdrowie. Jest ...

Proszę się zastanowić kilka razy i poczytać opinie o tym lekarzu zanim ktoś zdecyduje się powierzyć mu swoje zdrowie. Jest wielu innych świetnych a zarazem oddanych pacjentowi specjalistów. Podpisuję się pod wszystkimi negatywnymi opiniami.

Bardzo uprzejmy i konkretny lekarz, trafiona diagnoza, wizyta bez czekania, szybko, sprawnie Polecam

Polecam. Rzetelny i konkretny lekarz, traktuje swój zawód poważnie. Fachowiec. Polecam szczególnie bardzo bolało mnie biodro. Zostałem zakwalifikowany do zabiegu protezy biodra. Zabieg Doktor przeprowadził nową metodą oszczędzającą cięciem z przodu. Tego samego dnia co zabieg chodziłem. Po tygodniu dolegliwości bólowe ustąpiły. Dziękuję jeszcze raz.

Polecam. Rzetelny i konkretny lekarz, traktuje swój zawód poważnie. Fachowiec.
Dziękuję jeszcze raz.

Dziwią mnie komentarze nie odnoszą się do meritum leczenia. Ja jestem bardzo wdzięczna leżałam w szpitalu powiatowym z połamanym biodrem po wypadku. Dzięki uprzejmości Doktora zostałem przewieziona do szpitala Wojewódzkiego następnego dnia zabieg , po dwóch dniach chudziałam samodzielnie. Jak by nie Doktor to chyba bym wózkiem jeździła. Dziękuje jeszcze raz.

Dziwią mnie komentarze nie odnoszą się do meritum leczenia.

Dziwią mnie komentarze nie odnoszą się do meritum leczenia. Ja jestem bardzo wdzięczna leżałam w szpitalu powiatowym z połamanym biodrem po wypadku. Dzięki uprzejmości Doktora zostałem przewieziona do szpitala Wojewódzkiego następnego dnia zabieg , po dwóch dniach chudziałem samodzielnie. Jak by nie Doktor to chyba bym wózkiem jeździła. Dziękuje jeszcze raz.

Dziwią mnie komentarze nie odnoszą się do meritum leczenia.