lekarz Rafał Wójcicki

Wspaniały lekarz. Bardzo bolało mnie kolano wręcz nie byłem w stanie poruszać się poza mieszkaniem. Dzięki wizycie zostałem zakwalifikowany do nowoczesnej protezy oszczedzajacej polowiczej. Jestem już po zabiegu 3 miesiące. Zupełnie inne życie. Dziękuję.

Delikatnie mówiąc żenada. Byłem dziś umówiony u Pana Doktora na godz. 9.40 w przychodni Barwinek. Przyszedłem o 9.20 - zapłaciłem 120 zł (wizyta prywatna) i usiałem pod gabinetem czekając na wezwanie. O 9.45 zapytałem się Pań w rejestracji czy mam sam wejść czy czekać na wezwanie (nie byłem tu nigdy, nie znam zwyczajów). Panie powiedziały, żeby pukać (nie da się otworzyć drzwi od zewnątrz bez kodu). Pukałem.. pukałem.. i nic. W końcu ponownie zapytałem panie w rejestracji czy Pan Doktor to na pewno jest. Panie wzięły swoją kartę dostępu i sprawdziły gabinet - głucho, ciemno.. Były zaskoczone, same nie wiedziały że doktora nie ma. Zadzwoniły do niego że czeka pacjent... Pana Doktora mało to interesowało... Jego nie ma i nie będzie, nie ma opcji żeby dojechał. Super potraktowanie pacjenta.. człowieka. Ty bardziej że jeszcze w piątek panie z rejestracji potwierdzały wizytę telefonicznie. Dla Pana Doktora Wójcickiego pacjent się nie liczy - bo to przecież ON jest PANEM DOKTOREM i ma prawo robić co chce, to jego czas się liczy, to on rządzi... słabe..

Nie polecam tego pana ala doktora bo tak nazwać go nie mogę bo obrazilabym lekarzy którzy są dobrymi lekarzami i pomagają ludziom jestem po operacji nogi gdzie miałam skrecana na śruby po dwóch miesiącach od operacji rana się otworzyła zrobił się stan zapalny mimo próśb nie zrobiono przeswietlenia ani żadnych badań określających przyczynę tego stanu. Z ogromnym bólem przyjechalam do przychodni poprosić o obejrzenie nogi i zostałam wyproszona z gabinetu prosiłam tylko o obejrzenie czy nic się złego nie dzieje niestety pan porazkolejny powtórzył ze mam wyjść z gabinetu chamstwo i brak słów

Miałem okazje poznać tego Pana w Szpitalu Zespolonym w Kielcach i mogę powiedzieć tylko jedno: ludzie uważajcie na tego kłamce. Według jego zaleceń - mam na piśmie - powinienem za 3 dni iść na konsultacje celem doboru zaopatrzenia ortopedycznego a co przez ten czas? Z naderwanym stawem skokowym lekarz odesłał mnie do poradni za 3 dni. Jak zobaczył mnie prawdziwy ortopeda od razu noga w gips, kule, zwolnienie lekarskie 6 tygodni. P. Wójcicki kłamie twierdząc, że zwolnienie z pracy odstane w przychodni rejonowej choć wie, że oni mi takiego nie ...

Według jego zaleceń - mam na piśmie - powinienem za 3 dni iść na konsultacje celem doboru zaopatrzenia ortopedycznego a co przez ten czas? Z naderwanym stawem skokowym lekarz odesłał mnie do poradni za 3 dni. Jak zobaczył mnie prawdziwy ortopeda od razu noga w gips, kule, zwolnienie lekarskie 6 tygodni. P. Wójcicki kłamie twierdząc, że zwolnienie z pracy odstane w przychodni rejonowej choć wie, że oni mi takiego nie dadzą bo byłem w szpitalu i to on powinien wydać. Ludzie uważajcie na tego człowieka bo szkoda zdrowia!!!

Super lekarz, tysiące przerobionych przypadków wiec bez problemów zostałem w sposób profesjonalny załatwiony Polecam

Polecam

Arogancki, niekompetentny, nie dziwię się że tylko do niego na Zagnańskiej były wolne terminy. Nigdy więcej mnie tam nie zobaczą, niestety zbyt późno zasięgnęłam opinii.

Bardzo Dobry, po wypadku samochodowym trafiłem na SOR z bardzo silnym bólem łokcia , okazało się ze był zwichnięty. Po przybyciu Doktora za 5 minut było po problemie. Mówcie Co chcecie ja wiem swoje, wspaniały Doktor. Polecam gorąco a potem miała atmosfera na wizytach w poradni, i to wszystko w ramach opieki państwowej.

Bardzo Dobry, po wypadku samochodowym trafiłem na SOR z bardzo silnym
bólem łokcia , okazało się ze był zwichnięty. Po przybyciu Doktora za
5 minut było po problemie. Mówcie Co chcecie ja wiem swoje, wspaniały
Doktor. Polecam gorąco a potem miała atmosfera na wizytach w poradni, i
to wszystko w ramach opieki państwowej.

Jest nie kompetentnym,nie uprzejmym lekarzem,zamiast pomagać pacjentom szkodzi im.Nie potrafi dostosować metody leczenia do urazu.

"Lekarz" bardzo słaby, niekompetenty, Oszukuje pacjentów mówiąc że nie wystawia zwolnień tylko trzeba się udać do lekarza do przychodzi a tam okazuje się że to on powininien wypisać zwolnienie w szpitalu. Opryskliwy, burka coś pod nosem, nie wiadomo o co mu chodzi. Może po prostu wada wymowy lub po prostu język mu w d.. wpadł. NIe potrafi wypisać poprawnie dokumentów choroby, z powodu braku opisu zdjęcia RTG musiało być wykonane po raz kolejny. Jednym słowem, niekompentencja, brak umiejętności i jak widać brak znajomości przepisów. Czas zmienić pracę - najlepiej na salową.

Ja mialam zlamana reke, upadlam na chodniku trafilam na Sor. Na szczescie spotkalam Doktora blyskawicza diagnoza Rtg Po 2 h bylam przez Doktora operowana. Zabieg szybko i bbezbolesnie. Potem ktotki gips przez 6 tygodni jedna przyjemna wizyta w poradni na Zagnanskiej. Obecnie super nic nie boli reka prosta. D ziekuje bardzo Doktorowi Za wspaniala pomoc, jak sie okazuje publicza sluzba zdrowia tez jestprzyjemna i bezbolesna dzieki takim Lekarzom!!!