lekarz Rafał Wójcicki

Bardzo Dobry, po wypadku samochodowym trafiłem na SOR z bardzo silnym bólem barku, okazało się ze był zwichnięty. Po przybyciu Doktora za 5 minut było po problemie. Mówcie Co chcecie ja wiem swoje, wspaniały Doktor.

Po przybyciu Doktora za 5 minut było po problemie.
Mówcie Co chcecie ja wiem swoje, wspaniały Doktor.

Nie zgadzam się z poprzednimi komentarzami, z raną ręki i uszkodzonym ścięgnem zostałem odesłany z dwóch szpitali (Czerwona Góra i Kościuszki). Na Sor-e Doktor zaopatrzył ranę, potem poprowadził w poradni, palec działa i jestem zadowolony. Dobrze ze trafiłem na Doktora na Dyżurze.

Dobrze ze trafiłem na Doktora na Dyżurze.

Byłem u Pana doktora na izbie przyjęć - uraz kończyny. Źle założony gips, źle wypełnione dokumenty których nikt inny nie może poprawić. Gips musiał być na nowo założony i 4 wizyta w szpitalu żeby pan doktor raczył poprawić dokumenty. W szpitalu na izbie nie było innych pacjentów.

Nie wykonał prześwietlenia na dyżurze ani nie skonsultował z chirurgiem pacjenta po urazie poza godzinami przychodni odesłał go z bardzo silnym bólem do lekarza pierwszego kontaktu na drugi dzień.

go z bardzo silnym bólem do lekarza pierwszego kontaktu na drugi dzień.