lekarz Wojciech Wąsacz

Ortopeda dziecięcy

Jestem bardzo rozczarowana podejściem lekarza do mojego 11 letniego syna któremu na żywca ściągał szafy beż nieczulenia i jak to określił ze mój syn się drze , wyśmiewal się ze placze jak 5letnie dziecko i wygarnujac mi z oburzeniem jak upilnowalam syna...Bardzo nie przyjemny mój syn przez niego bardzo cierpiał i plakal. Nigdy więcej do tego lekarza nie pójdziemy i zgłaszamy do Durektora szpitala Wojewodzkiego w Kielcach.

Strasznie sie zawiodłam, moje dziecko po wizycie u tego Pana płakało cały dzień przez to jakie okropne słowa padły z jego ust w strone 9 latki!! Straszny człowiek, nie powinien mieć żadnego kontaktu z dziećmi.

Gdyby była możliwość wystawienia oceny 0 taką by ten pracownik szpitala otrzymał. I taką ocenę pośrednio otrzymuje placówka w której jest zatrudniony, więc jego chamstwo wystawiło ocenę szpitalowi a także całej grupie empatycznych, kulturalnych lekarzy tam zatrudnionych.

Mogę śmiało stwierdzić, że zawdzięczam Panu doktorowi Wąsaczowi fakt, że chodzę. Byłam po bardzo ciężkim wypadku z marnymi szansami na normalne poruszanie się. Dzisiaj jestem już dorosłą osobą i po za bliznami nie widzę żadnej różnicy. Naprawdę polecam z czystym sumieniem. Lekarz z powołania i ogromem wiedzy.

Super lekarz, widać że z powołania, po wejściu do gabinetu odrazu zobaczył co mi jest, zajmował się moim kolanem przez prawie dwa

Bardzo dobry specjalista, postarał się aby nastawić trudne złamanie bez cięcia, dobry człowiek, kontaktowy.

Świetny lekarz , bardzo miły i dobry człowiek. Jetesmy pod jego opieką od 5 lat i nigdy nie było żadnych problemów. Wizyty bardzo dokładnie są prowadzone, doktor w sposób zrozumiały tłumaczy istotę problemu i wskazuję formę pomocy. Naprawdę POLECAM!!!

To wspaniały lekarz godny polecenia ma zawsze czas dla pacjenta i profesjonalne podejście wiem to z własnego doświadczenia ma super kontakt z pacjentem szczerze polecam