lekarz Wojciech Wąsacz

Ortopeda dziecięcy

Mogę śmiało stwierdzić, że zawdzięczam Panu doktorowi Wąsaczowi fakt, że chodzę. Byłam po bardzo ciężkim wypadku z marnymi szansami na normalne poruszanie się. Dzisiaj jestem już dorosłą osobą i po za bliznami nie widzę żadnej różnicy. Naprawdę polecam z czystym sumieniem. Lekarz z powołania i ogromem wiedzy.

Super lekarz, widać że z powołania, po wejściu do gabinetu odrazu zobaczył co mi jest, zajmował się moim kolanem przez prawie dwa

Świetny lekarz , bardzo miły i dobry człowiek. Jetesmy pod jego opieką od 5 lat i nigdy nie było żadnych problemów. Wizyty bardzo dokładnie są prowadzone, doktor w sposób zrozumiały tłumaczy istotę problemu i wskazuję formę pomocy. Naprawdę POLECAM!!!

Bardzo dobry specjalista, postarał się aby nastawić trudne złamanie bez cięcia, dobry człowiek, kontaktowy.

To wspaniały lekarz godny polecenia ma zawsze czas dla pacjenta i profesjonalne podejście wiem to z własnego doświadczenia ma super kontakt z pacjentem szczerze polecam

"Ludzki" lekarz- takich jest naprawdę niewielu, byłam na NFZ na Zagnańskiej, pan Wąsacz przyjmuje tam pacjentów nawet do 20. Odpowiada rzeczowo na każde pytanie i nie bagatelizuje problemu. Szczerze polecam!

Wspaniały lekarz. Jedyny zainteresował się moim problemem. Odpowiada kompetentnie na każde zadane pytanie i do tego bardzo uprzejmy.

Profesjonalista z sercem do swojej pracy i pacjentów. Dziękuję za pomoc mojemu synkowi i polecam innym