lekarz Wojciech Wąsacz

Ortopeda dziecięcy

jak dla mnie i mojego syna to rewelacyjny lekarz on jako pierwszy dokładnie obejrzał moje dziecko (od stóp aż po sam czubek głowy, z przodu z tyłu),poświęcił nam wystarczająco dużo czasu, wszytko objaśnił, wytłumaczył, a przede wszystkim jako jedyny spośród wielu lekarzy ortopedów (wcześniej bylismy u 2)zauważył problem i pokierował nas na rehabilitację- ogromnie dziękuje panu doktorowi za to

Lekarz,który godnie wykonuje swoją pracę.Potrafi dotrzeć do cierpiącego pacjenta.

Pan doktor ma wspaniałe podejście do pacjentów:) Oby było więcej takich lekarzy:)

Bardzo przystępny, komunikatywny, życzliwy Lekarz, wielką przyjemnością było z Nim spotkanie, polecam wszystkim rodzicom!

Ten "lekarz" ma bardzo zły kontakt z dzieckiem.Zresztą dorosły też Go nie może zrozumieć.Mieliśmy tyle wizyt,a tu ciągłe...."TE" sugestie o pieniądze!Zdecydowanie nie polecamy.R I G