lekarz Wojciech Wąsacz

Ortopeda dziecięcy

nie nawidze go . dziękuje . Okłamał mnie nie wytłumaczył, nie pomógł

nie nawidze go . dziękuje . Okłamał mnie nie wytłumaczył, nie pomógł

"Ludzki" lekarz- takich jest naprawdę niewielu, byłam na NFZ na Zagnańskiej, pan Wąsacz przyjmuje tam pacjentów nawet do 20. Odpowiada rzeczowo na każde pytanie i nie bagatelizuje problemu. Szczerze polecam!

Bardzo dobry,Madry Lekarz jakich NIEWIELU w Kielcach

Bardzo dobry,Madry Lekarz jakich NIEWIELU w Kielcach

Profesjonalista z sercem do swojej pracy i pacjentów. Dziękuję za pomoc mojemu synkowi i polecam innym

wspaniały, kompetentny - prawdziwy lekarz.

wspaniały, kompetentny - prawdziwy lekarz.

Wspaniały lekarz. Jedyny zainteresował się moim problemem. Odpowiada kompetentnie na każde zadane pytanie i do tego bardzo uprzejmy.

Lekarz dosyć miły, jako specjalista bardzo dobry, choć troszkę wyolbrzymia dany problem. Bardzo fajnym lekarezm jest p.Zając, myślę, że on jest najlepszy.

Pan doktor Wąsacz jest wspaniałym specjalistą. Bardzo kompetentny ortopeda. Tak jak rodzice zdecydowali się powierzyć Jemu moje zdrowie, tak ja z pewnością w razie potrzeby będę przychodziła z moim dzieckiem.

Pierwszy lekarz ortopeda, który zainteresował się zdiagnozowaniem problemu z moim kolanem, a nie jak inni, którzy każą okładać altacetem. Specjalista w pełnym tego słowa znaczeniu.

zdecydowanie nie polecam, lekarz który u wszystkich dzieci widzi asymetrię, straszy, wyolbrzymia problem, którego po konsultacji u specjalistów od danego problemu w ogóle nie ma.