lek. med. Andrzej Komor

Traumatolog, Ortopeda

Liczba opinii: 1
Średnia ocen:5,0/5
Opinie:1
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0
Dodaj opinię

Opinie pacjentów

Sortuj wg
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Witam serdecznie. Chcialam opisac moja historie tutaj aby pomóc każdemu łatwiej podjąć decyzje a przede wszystkim polecic dr Andrzeja Komora. W 2020 zglosilam sie z bardzo dużym bólem kolana na ostry dyżur do szpitala w Otwocku. Zrobiono mi tam rentgen i stwierdzono ze wszystko jest w porządku i jak bedzie dalej bolec to mam się zgłosić ponownie. Poniewaz bol nie ustawal, zglosilam sie ponownie po tygodniu do tego samego szpitala gdzie powiedziano mi to samo ze nic mi nie jest. Poniewaz specjalisci w tym szpitalu niczego sie nie doszukali zdecydowałam ...

Witam serdecznie. Chcialam opisac moja historie tutaj aby pomóc każdemu łatwiej podjąć decyzje a przede wszystkim polecic dr Andrzeja Komora.

W 2020 zglosilam sie z bardzo dużym bólem kolana na ostry dyżur do szpitala w Otwocku. Zrobiono mi tam rentgen i stwierdzono ze wszystko jest w porządku i jak bedzie dalej bolec to mam się zgłosić ponownie.
Poniewaz bol nie ustawal, zglosilam sie ponownie po tygodniu do tego samego szpitala gdzie powiedziano mi to samo ze nic mi nie jest.

Poniewaz specjalisci w tym szpitalu niczego sie nie doszukali zdecydowałam się pójść bezpośrednio do dr. Andrzeja Komora, który na podstawie tych samych zdjęć rentgenowskich stwierdził że operacja kolana jest niezbędna. Zlecił jeszcze dodatkowe badania, które tylko potwierdziły jego wcześniejsza diagnoze. Okazało się że kości w kolanie się pokruszyły i uwierały więc jak chodzilam cząstki te ocierały się sprawiając mi olbrzymi ból do tego stopnia że ciężko mi było się poruszać.

Doktor Andrzej K. wyjaśnił mi bardzo dokładnie jak operacja będzie przebiegać. Widać było że bardzo sie staral abym sie nie denerwowala. Dodam ze jestem osoba starsza po 70 tce więc bardzo się przejmowałam znieczuleniem i operacja.

Operacja przebiegła znakomicie. Jako że wybrałam znieczulenie miejscowe (zastrzyk) mogłam obserwować cala procedure. Doktor włożył całe swoje serce w ten zabieg i był super życzliwy dla mnie.

Po 3 dniach opuściłam szpital i po 2 miesiącach udalam sie na rehabilitacje. Lekarz który oglądał wyniki mojej operacji pytał się kto mi nia zrobil bo jest wykonana perfekcyjnie.

Tak więc to nie tylko ja mogę potwierdzić, że dr Andrzej K. jest doskonałym lekarzem. Po 3 miesiącach po zabiegu znowu moge normalnie chodzic, prowadzić samochód, po prostu żyć bez bólu. Dodatkowo dr Andrzej K. jest lekarzem, który w swoim pacjencie widzi człowieka a nie obiekt a to w dzisiejszych czasach to rzadkość. Serdecznie polecam wszystkim dr Andrzeja Komora.

WięcejMniej
Dodaj opinię

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza.
Przeczytaj poradnik dodawania opinii.

  • Zaufanie do kompetencji
  • Poświęcony czas
  • Godny polecenia
  • Tłumaczenie choroby i leczenia
  • Kompleksowość podejścia
  • Uprzejmość
Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay statlastseen stat