lek. med. Arkadiusz Madej

Ortopeda, Traumatolog

lek.med.Arkadiusz Madej zalecił mi wymiane biodra, wybaczcie mi mówienie własnym jezykiem 15,11,2021 doktór wykonał zabieg wymiany wyżej wspomnianego biodra lewego w szpitalu w Grodzisku Mazowieckim. Jestem zadowolony z przebiegu procesu leczenia.Z doktorem można podyskutować,pytac i usłyszeć fachowe odpowiedzi oprócz kompetencji widać duzą osobistą kulturę pana doktora Z gabinetu wyszedłem ogromnie uspokojony.Wszystkim którym dokuczaja podobne problemy zdrowotne bardzo ale naprawdę bardzo mocno POLECAM DR.ARKADIUSZA MADEJA TERESIN POWIAT SOCHACZEW. Pozwolę sobie doktorze złożyć Panu najszczersze podziękowanie za wszystko co dlamnie pan zrobił. Na nadchodzące Święta Bozego Narodzenia życzę panu zdrowia spokoju i ...

Pozwolę sobie doktorze złożyć Panu najszczersze podziękowanie za wszystko co dlamnie pan zrobił. Na nadchodzące Święta Bozego Narodzenia życzę panu zdrowia spokoju i wypoczynku w rodzinnym gronie oraz wiary w siebie i swój profesionalizm i pomyślnosci w nowym roku 2022.Wdzięczny pacjent z Teresina

Najlepszy lekarz i wspaniały człowiek. Od ponad roku jestem znowu pełnosprawna. Dziękuję Panie doktorze.

Panie Doktorze Składam Panu najszczersze i gorące podziękowanie za szybką i troskliwą pomoc oraz profesjonalnie wykonany zabieg po którym szybko wracam do zdrowia. Na nadchodzące Święta życzę Panu zdrowia spokoju i wypoczynku spędzonego w rodzinnym gronie oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku. Wdzięczna pacjentka z Piotrkowa Trybunalskiego.

Panie Doktorze

Wdzięczna pacjentka z Piotrkowa Trybunalskiego.

Jestem po wypadku komunikacyjnym z całym szeregiem urazów - najdokuczliwsze kolana i staw barkowy. Cierpię na okresowe dotkliwe bóle, którym nie potrafili zaradzić dotychczasowi ortopedzi. Trafiłam do dr. Arkadiusza Madeja. Przyszlam z wynikami badan usg i rtv. Lekarz obejrzał, bardzo dokładnie zinterpretował i zastosował odpowiednie leczenie zarówno farmakologiczne jak i fizykoterapię. Po serii zabiegow fizykoterapeutycznych prosil o ponowny kontakt.Zapisując lekarstwa zainteresował się moją kondycją zdrowotną i leczeniem związanym z ewentualnie innymi schorzeniami.Rzadko kiedy spotyka się lekarza interesującego się pacjentem w"całości". Z doktorem można podyskutować, pytać i usłyszeć spokojne fachowe odpowiedzi.Oprócz kompetencji wyczuwa się dużą kulturę osobistą pana doktora. Z gabinetu wychodzi się w ogromnym spokoju. POLECAM DR MADEJA KIELCE

Po moich ostatnich przykrych doświadczeniach z dwoma ortopedami.. ach! wreszcie trafiłam na lekarza, człowieka, któremu się chce! Wszystko wytłumaczył, dał skierowania na specjalistyczne badania. Sprawił, że uwierzyłam, że będzie dobrze. Czas, cierpliwość, przychylność. A było to w placówce NFZ, nie prywatnie :) Dziękuję Panie Doktorze :)